Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek egy ennyire tüzes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ennyire tüzes pasival?

Figyelt kérdés

Nos, a drágáról tudni kell, hogy félig mexikói...nem tudom, ez mennyire befolyásolja a libidóját, de az őrületbe kerget!!

Kb. 1 hete ismerkedtünk meg, egy szórakozóhelyen, megláttam, és rögtön beütött a VV (barátnőimmel hívjuk így, vaginavillám :DD), még aznap az ágyába kerültem, olyan faltól falig szex volt, oké, ezt betudtam a durva vonzódásnak.

Elkövettem azt a hibát(?) hogy megadtam neki a számom, na azóta nem száll le rólam! Már lenyomozott facebookon is, folyton írogat, hívogat, találkozni akart, egyszer belementem, persze az lett a vége hogy "kicsinált". (bocsánat hogy konkrét vagyok, de fél napig nem bírtam járni :'D) Ja, és persze össze akar velem jönni, sőt már kitalálta, hogy esküvő után Mexikóvárosba költözünk, blablabla...nem semmi a pasi.

Nagyon nagyon tetszik külsőre, én szeretem ha egy pasi irányít és szenvedélyes, ha úgy nyúl hozzám, hogy kb. széttép...de ez már kicsit erős néha :)

Lerázni nem akarom, mert nem tűnik reménytelennek, és ilyen jó szex még soha nem volt senkivel, de valamit kezdenem kéne vele. (mert pl. az nem tetszett, mikor a nyílt utcán dugta le a torkomon a nyelvét és nyúlt be a melltartóm alá)

Lehet piti gondnak tűnik, de mégis nyomaszt.

Ötletek, tippek?

Ja, 27 a lovag, én 23.


2015. aug. 7. 23:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha ő mond valamit az úgy van! Punktum!

" Nem hinném hogy CSAK szexre menne....folyamatosan szajkózza, hogy "annyira megőrülök érted" "bárcsak itt lennél" "annyira akarlak" stbstb. ..."

Igazad van! Ezek kimondottan a lelkiségröl, a szerelemröl szólnak nem a szexről!

Vagy nagyon naiv vagy, vagy a vágyálmodat irtad le.

2015. aug. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mexikói? :D Biztos vagy benne kis csillag? Nem cigó? :D
2015. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de meg tudok különböztetni egy romát és egy mexikóit ;) ha másról nem, a személyiről, meg a jogsiról :)
2015. aug. 8. 10:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Mexico Cityben ott a három éhes gyereke!
2015. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!