Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek egy ennyire tüzes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ennyire tüzes pasival?

Figyelt kérdés

Nos, a drágáról tudni kell, hogy félig mexikói...nem tudom, ez mennyire befolyásolja a libidóját, de az őrületbe kerget!!

Kb. 1 hete ismerkedtünk meg, egy szórakozóhelyen, megláttam, és rögtön beütött a VV (barátnőimmel hívjuk így, vaginavillám :DD), még aznap az ágyába kerültem, olyan faltól falig szex volt, oké, ezt betudtam a durva vonzódásnak.

Elkövettem azt a hibát(?) hogy megadtam neki a számom, na azóta nem száll le rólam! Már lenyomozott facebookon is, folyton írogat, hívogat, találkozni akart, egyszer belementem, persze az lett a vége hogy "kicsinált". (bocsánat hogy konkrét vagyok, de fél napig nem bírtam járni :'D) Ja, és persze össze akar velem jönni, sőt már kitalálta, hogy esküvő után Mexikóvárosba költözünk, blablabla...nem semmi a pasi.

Nagyon nagyon tetszik külsőre, én szeretem ha egy pasi irányít és szenvedélyes, ha úgy nyúl hozzám, hogy kb. széttép...de ez már kicsit erős néha :)

Lerázni nem akarom, mert nem tűnik reménytelennek, és ilyen jó szex még soha nem volt senkivel, de valamit kezdenem kéne vele. (mert pl. az nem tetszett, mikor a nyílt utcán dugta le a torkomon a nyelvét és nyúlt be a melltartóm alá)

Lehet piti gondnak tűnik, de mégis nyomaszt.

Ötletek, tippek?

Ja, 27 a lovag, én 23.


2015. aug. 7. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Nem semmi csaj lehetsz. ;)

Akarlak! ;)

2015. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy egy férfi szenvedélyes (szintén szenvedélyes nő kell mellé). De ha vannak zavaró tényezők, akkor a szex kevés lesz...
2015. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Biztos hogy 23 éves vagy?

kb 17 -nek nézlek....

ez a csávó csak a szexre megy, és te nem veszed észre!

Azt hiszed te indítod be ennyire, közbe meg ilyen a személyisége. Valószínű az előzővel is ugyan ilyen volt.

Ha izgatná a jellemed, ha komolyan gondolná nem fektetett volna le egy hét után, és nem akart volna megdugni az utca közepén! Mert többet jelentettél volna ettől.


Tipp : Nyugodtan lehet lepontozni!


Ötlet: Csak akkor tarts meg ha neked is csak a szexre kell! ; )

2015. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
méretei a pasinak ? kiváncsi vagyok milyen magas egy mexikói. Pénisz mérete ?
2015. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy CSAK szexre menne....folyamatosan szajkózza, hogy "annyira megőrülök érted" "bárcsak itt lennél" "annyira akarlak" stbstb.

Találkoztam már olyan pasassal aki csak szexre ment, az nem mondott ilyeneket, csak cselekedett :D

2015. aug. 8. 00:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokan tudnának még jobbat is mutatni ennél a mexikói idegennél. Nem akarok magamra ujjal mutogatni, megteszik mások. :D Ne gondold, hogy komolyat akar, ez az etetés része, hogy Mexikóvárosba meg tudomisén Cancún-ba mentek majd nyaralni is...:D Azért csinálja, hogy megdöngethessen még párszor. Neked kell döntened, hogy ezt akarod-e, elég-e, mert egy komoly kapcsolatnál nem szokás első éjjel kefélni állatiasan egy vadidegennel.
2015. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

1. Sehol nem írta a kérdező, hogy hozzá akar menni feleségül.

2. Első éjszakai vad szexből lett egy házasságom.

3. Hogy a kérdésre is válaszoljak: ha végképp nem tudsz vele mit kezdeni, küldd át hozzám!

2015. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lett egy házasságod...szóval el is váltál már tőle? Küldje át? Másképp nem tudsz bepasizni Wanda? :D
2015. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért ennyire könnyen nem adom ;)
2015. aug. 8. 00:57
 10/14 Interferencia ***** válasza:
54%
Most te troll vagy, vagy ennyire buta? Mert utóbbi esetben én is maximum 17 évesnek néznélek.
2015. aug. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!