Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban az emberek szerint,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az emberek szerint, alacsonyabb rangú, aki egyedülálló?

Figyelt kérdés

Eléggé kiégető ,ha az emberek megkérdezik hogy miért vagyok egyedül?Válaszom nincs igényem rá,majd én megkérdezzem tölük,hogy ez ugyan ,miért kivetni való ha valaki szingli utána,ilyen fárasztó válaszok jönnek erre:"mert","csak",a legrosszabb "lassan nősülnöd kéne",hát ez már kiakasztó!

Én ezekből arra következtettek ,hogy aki szingli ,majdhogy nem félember.Félre ne értsetek ,nem vagyok nőgyülölő ,vagy monogámia ellenes ,egyszerűen nem érzem azt ,hogy szükségem volna valakire hosszútávon,fontos számomra a szabadság,biztos jó lehet párkapcsolatban élni ,volt is párszor részembe ,annyi az egész ,hogy másabb,nem jobb meg stb.

Kíváncsi lennék a ti nézőpontotokra is,hátha ti rendesen megtudjátok válaszolni,hogy miért ilyen szemellenzősek ,aki egyedül éli életét,sőt olyanok is kritizálják ,akiknek szintén egyedül van ,mert tényleg volt rá példa.

Az esetleges helyesírási/fogalmazási hibákért elnézést kérek!

Válaszaitok,leginkább a jó válaszaitokat várom!


2015. aug. 7. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne alacsonyabb rangú ez hülyeség..
2015. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó példa talán erre ,amikor volt barátnőm ,hirtelen mindekinek "valaki" lettem a szemében,még azoknális akikkel alig voltam beszélő viszonyban.
2015. aug. 7. 19:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem fájdalmas tény,csak érdekes nem is kicsit!
2015. aug. 7. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt szerintem csak belelátod a dolgokba, jelenleg én is szingli vagyok és nem ezt vettem észre.
2015. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazából ezt én is sokszor hallom, hogy miért vagyok még egyedül? Miért nincs párom? Mikor megyek már férjhez? Én erre mindig közlöm az illetővel, hogy amíg nem találok egy normális férfit, akivel komolyan tervezhetek, addig nem is akarok senkit, csak azért hogy más megnyugodjon, mert már úgymond nem vagyok szingli! Sem azért hogy épp legyen valakim.

Nem érzem ettől magam félembernek!

Na azt utálom, mikor azt mondják, hogy pedig benne vagy már a korban....Na igen, 24 évesen, hát hogyne lennék, megspóroltam magamnak eddig egy válást! :))


Szóval, nem kell ezekkel a kritikákkal foglalkoznod, mert fölösleges! Más szemében az az elfogadott ha egy huszon éves házasodik, ha nem teszik jönnek a kérdések sorozatai... :))

2015. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor tőlem kérdezik hogy miért nincs barátnőm meg hogy mikor nősülök meg akkor azt szoktam felelni hogy anyósom most vajúdik.
2015. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondtam, hogy egy rossz párkapcsolatnál még az egyedülállóság is jobb, és nem vagyok hajlandó kompromisszumokat kötni. Jó döntés volt, mert így tényleg olyan kapcsolatom lett, amilyenre mindig is vágytam! :)
2015. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor van valakid, akkor is senki vagy csak téged nem zavar, mert van valakid. Most hogy nincs, ugyanaz a senki vagy de most van figyelmed rá, mert nincs senkid.
2015. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb gáz ha mondjuk valaki papucs egy kapcsolatban :D Inkább leszek egyedülálló mint papucs :D

Egyedülállóként meg azzal kefélsz akivel csak akarsz.. 22F

2015. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem érzem ezt. Egyedűl élek évek óta. Főzni, mosni, takarítani tudok. Van egy három szobás házam és irígyeim vannak. Nem érzem, hogy alacsonyabb rangú lennék! /F.
2015. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!