Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdjünk hozzá a swingere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjünk hozzá a swingerezéshez?

Figyelt kérdés

A férjemmel úgy döntöttünk ki szeretnénk próbálni ezt is, nagyon izgat minket ez a lehetőség! Nem voltunk még soha ilyen szituációban. Párcseréztünk már, de ezen túl még nem mentünk!


Akik már kipróbálták, tudnának segíteni? Hova érdemes menni, mik a legfőbb szabályok, mennyire élvezetes?


Előre is köszönöm! :)


2015. aug. 6. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám
2015. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én voltam párban és egyedül is jó volt nekem bejött minden alkalom bár a Pesti Club nem volt olyan jó

Volt egy két férfi aki többet akart mint ami lehetséges

A fő szabály mindent lehet de semmi nem kötelező és senkit nem kényszeríthetsz vagy zaklathatsz mert akkor repülsz

Ott lehet a párokkal ismerkedni általában van szauna masszázsfürdő nyitott és zárt szobák egy nagyobb helység ahol táncolni beszélgetni ismerkedni tudtok

Ha valaki vagy valakik szimpatikusak nektek bármi és bármilyen felállásban lehet amit mindenki elfogad de ha csak egymással akartok lenni és foglalkozni az is természetes dolog

Még voltam anno már nincsen Tiszafüreden is az nekem bejött többször voltam és mostanában készülök a Miskolci Club ba nem ott lakom

És hát attól függ merre laktok mert azért sok helyen van már és a neten szinte minden Club fent van és lehet róla véleményeket olvasni

Nekem nagyon tetszett ha már volt nálatok párcserés sex akkor fogjátok szeretni mert általában sok pár van aki ezért megy ilyen helyre és nem csak nézelődni szoktak!

2015. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel pasi ként viszont sok lány azt mondja hogy igen kíváncsi egy ilyen swingerezésre viszont mikor felvetem hogy na akkor ma menjünk akkor megijednek. Pedig azt gondolom legyen szó bármilyen kapcsolatról ha egy pár vagy akik együtt vannak el tudnak menni ilyen klub-ba és utána sincs féltékenykedés akkor az egy erős kapcsolat. Elnézést a picit off válaszért
2015. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párcsere izgi lehet. ;)
2015. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!