Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel kiszeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel kiszeretnénk próbálni az anált, hogyan kezdjünk neki?

Figyelt kérdés

Pontosan az érdekelne, hogy mit kell előtte csinálni, hogy jó legyen neki és nekem is... jöhet pm-be is akár :)


25 F


2015. jún. 24. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Beöntés és óvszer
2015. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előtte nyald ki és ujjazd 1, majd 2 ujjal.
2015. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Beöntés ? részletesen írjátok le ... soha sem próbáltam még se én, se ő..
2015. jún. 24. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívjatok fel:)
2015. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, hogy nekem hogy csinálja feleségem. Ő negyven éves nő és szinte minden héten vagyok vele análisan is. Iszogat enyhe hashajtó teát. Így kicsivel többször megy el wc-re. Nem szokott egy vagy két napig nehezet enni sem. Bár ő nagyon odafigyel az étkezésére. 175cm és 65kiló. Beül a kádban lecsavarja a zuhany enyhe meleg vízsugárral ad beöntést magának. Sokszor. Belül is kimossa magát amíg nem teljesen tiszta a víz. Bekrémezi a kezét és elkezdi finomat tágítani a popsi lyukát. Benyúl az ujjával és húzza egyik majd másik irányba. Végül két vagy három ujját is becsúsztatja. Én ha látom akkor már majdnem elélvezek a látványtól. Van pumpás kis síkosító flakon aminek kis cső van a végén azt csúsztatja fel a popsijába. Benyom mélyre is síkosított. Egész a popsi bejáratáig sok síkosított nyom magába. Utána letörölközik és bebújik mellém az ágyba. megsimogatom akkor érzem a popsija csupa krém. Ilyenkor huncutul hátra fordul és megkérdezi: nem akarsz azzal a finom farkaddal nagyon popsin rakni. Szétrobbanok olyan merevedésem van, és úgy szoktam behatolni a popsijába mint a kés a vajba. Ha kipróbáljátok nagyon vigyázni kell először, hogy milyen szögben és milyen tempóban bírja a popsijában a hölgy. Mert ha ezekre nem figyelnek tényleg fájhat. Imádok a feleségem popsijába lenni. Olyat tudd vele szorítani, hogy úgy érzem kiprésel belőlem mindent. Finom dolog így is egy nőben lenni.
2015. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az biztos h használjatok sok sikosítót. És tágítsátok előbb újjal ha simán berakod elősször szegény olyat sikít h bereped az ablak.
2015. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
55%

Először is próbálj meg lazítani, beöntés, meg minden, ahogy leírták, ujjazzon meg, aztán jöhet a felcsatolhatóssal. Szólj neki előtte, hogy legyen gyengéd, Síkosítót mindenhova, aztán hagyd, hogy jól megd_gjon.

Élvezni fogod, biztosan ;)


25/F

2015. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lénaaa899 válasza:
Ahogy előttem is leírták,síkosítás nagyon fontos és tapasztalatból mondom,hogy óvatosan rakd be először és ne tövig lehetőleg. Amikor mi először próbáltuk,akkor nagyon fájt,mert tövig nyomta. De ha csak a felét teszed be,lassabb mozdulatokkal és megvolt a síkosítás,akkor szerintem még élvezni is fogja :)
2015. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!