Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van ez, és mit kezdjünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, és mit kezdjünk a helyzettel?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy amikor párom felhúzza az óvszert, utána egyből leáll a szerszáma... Ha leveszi akkor pedig egyből megint kezd felállni. Mindig ez van ha felhúzza. :S Mit lehet ilyen helyzetben csinálni? :/ Esetleg más óvszer kipróbálása ami ultra vékony vagy valami? (egyébként párom szűz, én már nem)

én 17/L

párom 18/F


2011. júl. 20. 01:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg más fogamzásgátló eszköz?
2011. júl. 20. 01:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen a márkája?

Durexet ajánlom.

2011. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, ismerős.. mi ezt ugy oldottuk meg, h naptármódszer + megszakitás + pharmatex, mivel fogamzásgátló tablettát nem szedhetek :S
2011. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lifestyles Skyn-t próbáljátok ki, nekem az jött be a legjobban. Esetleg szedhetsz fogamzás gátlót, vagy használhasz NuvaRinget
2011. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pharmatex! (csak olyan a szaga, mint a disznózsírnak! XD )
2011. júl. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó, én össze-vissza szagolgattam, pont az ilyen kommentek miatt, mint amit irtal te is, de semmit, de semmit nem érzek :DD
2011. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, de melyiket szagolgattad? A kúpot, vagy a tablettát? :D

A tablettának tényleg nincs szaga, de az nekem nem oldódott föl teljesen! :S A kúp meg frankó, csak az meg nekem büdös! :D

2011. júl. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kúpot, pharmatexet.
2011. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Durexet próbáltunk, ráadásul az ultravékonyat is, de az sem jó, ugyanúgy leáll :S miután leveszi utána pedig egyből kezd megint felállni.

rendben köszönöm a válaszokat, valami pharmatexet kipróbálok, szétnézünk :) még énsem szeretném nagyon gyógyszerezni magam, de az is elég biztonságos módszer

2011. júl. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!