Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért most olvadnak el tőlem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért most olvadnak el tőlem a nők?

Figyelt kérdés

Nem értem mi van velük, amikor fiatalabb voltam lasszóval kellett fogni aki egyáltalán szóba állt velem, elég unalmas életem volt, csinálhattam én bármit mindig valahogy hülyén sült el. Pedig értelmes is voltam, konditerembe jártam, sokkal jobban néztem ki mint most.


Ennek ellenére mostanában meg helyes csajok, fiatal nők rám mosolyognak az utcán, bejönnek a munkahelyemre ügyfélként és csak nem akarnak elmenni itt maradnak beszélgetni... néha érzem, hogy azt forgatják a fejükben miket tudnék művelni velük... mi változott meg?


2015. aug. 6. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Lett pénzed.
2015. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kűldd ire őket! :)
2015. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Hany eves vagy? Van baratnod?

Azert kerdezem mert akinek van baratnoje azt jobban eszre vedzik a nok a feromonok vegett :) jobb a kisugarzasa es miegymas.

A masik ha harminc korul vagy az a legvonzobb a noknek. Foleg az ilyen huszon eveseknek :)

Mi nem vagyunk egyszeruek :)

2015. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Haha... mintha én írtam volna.


Annyi különbséggel, hogy én akkor annyira beparáztam, hogy belementem egy tartós kapcsolatba amiből így 6 év után ha akarnék se tudnék kiszállni, már bánom, de ez van, pedig mostmár aztán lenne miből válogatni bőven.


Nálam szerintem az lehet a változás oka, hogy gyakorlatilag tét nélkül tudok bárkivel beszélgetni, mivel úgy sem lehet semmi, nincs min görcsölni, úgy néz ki ennyit számít.

2015. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lányok szerint meg most nézel ki sokkal jobban, mint anno.
2015. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tényleg harmincas vagyok, annak is a derekán. Pénzem lett az igaz (régen szegények voltunk) mondjuk valóban gazdag nem vagyok most sem, de azért megoldunk mindent. Amúgy nős vagyok.


Tényleg a 30 -as férfiak tetszenek a fiatalabb lányoknak?

2015. aug. 6. 09:16
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Igen. A harmincas pasik nagyon vonzok :)
2015. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:

Ez a globális felmelegedés...

25/F

2015. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Nők megérzik a pénzszagot, ez az oka.
2015. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár azt mondjak, huszon évesen vagyunk a csúcson, ez szerintem is inkább a harmincas évek, igaz meg csak most töltöttem be, de évről évre egyre népszerűbb vagyok, majd nem 18 voltam mikor egy nő szánalombol összejött velem, most mindenki mosolyog, dumálni akar ahogy te is írtad.
2015. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!