Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért akarja minden fiú csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akarja minden fiú csak a szexet tőlem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni.. Szóval, 18 éves vagyok.. Nem tartom magam egy álom csajnak, nincs nagy mellem, és fenekem.. Viszonylag sok fiú barátom van.. Már nem egy, és nem kettő fiú írta le, hogy lefeküdne velem. De csak annyi. Itt szeretném kijelenteni, hogy SZŰZ vagyok!! Nincs barátom, mert aki nekem tetszik, azoknak a plázap!csák kellenek.. Persze nem vagyok az a fajta lány, aki belemenne abba, hogy csak úgy megfektessen valaki.. Nem tudom hogy mért akarják csak azt a fiúk tőlem. Szerintetek? Mit tegyek, vagy hogy reagáljak legközelebb ilyen esetekben?

18/L


2015. aug. 4. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni. Egyszerűen utasítsd vissza, nem kell túlbonyolítani.
2015. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan jeleket adsz, vagy folyton a szüzességről beszélsz.
2015. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Esetleg képet tudsz küldeni, onnan könnyebb lenne, az biztos. De ha nem küldesz, akkor, csak válassz egy olyan fiút, aki nem az adottszágaid miatt szeret..pl. egy nem jóképű pasit vagy nem tudom, de képpel könnyebb.
2015. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es. Nem szoktam arról beszélni, szóba sem szoktam hozni az ilyen témát. Nem szeretek ilyenről beszélni annyira.:)
2015. aug. 4. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor viszont tényleg marad a kép :D

2-es vagyok.

2015. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Én arra gondolnék hogy talán kicsit lebecsülöd magad és mégis jobban nézel ki mint ahogy gondolod. Lehetséges hogy könnyűvérűnek gondolnak, vagy kirívóban öltözködsz, vagy van egy különleges kisugárzásod ami bejön a körülötted lévő pasiknak. Esetleg te vagy a tiltott gyümölcs, mivel szűz vagy ezért versengenek érted.

26/F

2015. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 SZücsöm ***** válasza:
Ebben az esetben kettőn áll a vásár mert ha jól értelmezem neked se a "normálisabb" fajta férfi egyedek kellenének ha mind pláza pics*kra gerjed.
2015. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
" Itt szeretném kijelenteni, hogy SZŰZ vagyok!!" Ez nagyon szép, de csak akkor van értelme a kijelentésednek ha nevet, cimet is mellékelsz hozzá.
2015. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Több oka lehet ennek:

1. Mert másra nem vagy jó.

2. Mert csak a nőcsábászokat veszed észre, akiknek minden lány csak szexre kell.

3. Igazából nemcsak szexre kellenél, csak te hiszed azt.

2015. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A környéktől is függhet, ahol élsz, de szerintem a hozzád hasonló korban lévő férfiakat sokszor ez hajtja, és erre vágynak, vagy csak éppen a szájuk nagy, de ha valaki csak kifejti hogy tetszel neki, és szívesen ágyba bújna veled, az nem feltétlenül rossz dolog, különösen ha te is rokonszenvezel az ötlettel, ha viszont tapintatlan módon közlik veled az ilyen dolgokat, akkor nem szabad még figyelmet sem fordítani rájuk. Becsüld magad, és várj amég neked jól esik.
2015. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!