Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért akarja minden fiú csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akarja minden fiú csak a szexet tőlem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni.. Szóval, 18 éves vagyok.. Nem tartom magam egy álom csajnak, nincs nagy mellem, és fenekem.. Viszonylag sok fiú barátom van.. Már nem egy, és nem kettő fiú írta le, hogy lefeküdne velem. De csak annyi. Itt szeretném kijelenteni, hogy SZŰZ vagyok!! Nincs barátom, mert aki nekem tetszik, azoknak a plázap!csák kellenek.. Persze nem vagyok az a fajta lány, aki belemenne abba, hogy csak úgy megfektessen valaki.. Nem tudom hogy mért akarják csak azt a fiúk tőlem. Szerintetek? Mit tegyek, vagy hogy reagáljak legközelebb ilyen esetekben?

18/L


2015. aug. 4. 19:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából minden korodbeli lány ezt éli át, mint te.

A fiúk szexre mindig kaphatók, randira viszont ritkábban hívnak el egy lányt.

Én számtalan ajánlatot kaptam már, viszont elég ritkán hívnak randira. Ne vedd magadra,majd lesz aki másképp gondolja.

2015. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!