Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok! Titeket mi izgat fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Titeket mi izgat fel egy csajon a legjobban? Vagy mi az a cselekedet ami izgat titeket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A feneke, ha szép formás.
2015. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy mi izgat fel rajta? Ruha vagy a kinézete?

Amúgy a formás fenék, a szép combok, tejfölszőke/világosbarna haj, kellően puha has, közepes vagy nagy mellméret stb... ^^"

A ruhák közül, pedig a szoknya, harisnya. :D

2015. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

akár egy vadabb, simulósabb csóktol is fel lehet, de azt szeretem a legjobban amikor az ölemben van fehérneműben miközben csókolózunk és mozog a farkamon

és egy szép formás fenék tud izgatni

2015. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem a tekintet. Egy tökéletes testű nőn is keresztülnézek, ha buta, semmitmondó szemei vannak, viszont egy kövér, kevésbé szép nő is tud iszonyú izgatóan, szexuálisan nézni, amitől beindul a gatyómanó odalent.
2015. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha ruhára gondolsz, nálam is a szoknya harisnya:D 3 voltam
2015. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utsó biztos vmi análmániás s/ggel volt együtt...aranyom, nem a mi hibánk, hogy egy gyökérrel voltal együtt szvsz.


kérdező: am engem a női lábak is izgatnak, a formás popsin kívül. ha ápolt, lakkozott egy nő lába, továbbá dormás vádli, combok, esetleg tetkó a lábfejen, nah attól kész vagyok :P :D

nem vagyok beteg lábfétises am.

2015. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én megkülönböztetném azt, hogy mi fog meg egy lányban (mire figyelek fel mondjuk az utcán) és mi az ami felizgat (szexuálisan):

1) Amire felfigyelek, az a kisugárzása, tekintete, haja, megjelenése, magabiztossága

2) Ami felizgat általában a csípője, feneke (nem, nem szeretem az anális szexet), a mozgása

2015. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Formás popsi, vékony lábak.
2015. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lábak: mezítláb, klumpában van valaki, akkor nálam tuti nyerő. Izgat, ha a lábával játszik (érts pl.: ki-bebújtatja a lábát a cipőből).
2015. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép szemek, és nagy cicik.
2015. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!