Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a szituáció mit jelent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szituáció mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval, aktív a nemi életem (csak alkalmi kapcsolatok), nincs okom arra hogy kielégületlen legyek, ugyanakkor megtörtént velem a következő eset.


Ha valami félreérthető, azt félreolvasom. Vagyis ugye van az az emberi szokás, hogy meglát egy szót pl. PE, és itt még az ékezetet sem figyeli meg a szó előtt, meg ugye a szónak van egy hosszúsága is ami sok esetben indokoltá is teszi, hogy rossz szót dobj be magad elé, mielőtt még elolvasnád.


Szóval így pl. a Penészt, Pénisznek olvasom. A gáz az, hogy megkérdeztem az eladót, hogy ez milyen sajt hogy péniszes. Az eladó nem értette. Én meg voltam győződve róla hogy péniszes vagy oda írva, és közben penészes.


Gyakorlatilag az összes ilyen hasonló szót félreolvasom. Nem mindig, csak amikor lusta vagyok betűről betűre olvasni. Pl. mint amikor sietek lásd bolt.


Penészből pénisz lesz, meg mindenből szexuális szó, aztán a boltos meg röhög magába, hogy mi bajom van, mert azt tudta hogy nem szívatom, mivel olyan hitelesen senki nem adja elő azt amit én ott előadtam.


Eddig azt gondoltam hogy a kiéletlen szexuális élet okoz ilyet. Esetleg most fordítva lenne? túl sok a szex, és azért olvasok mindent félre? Már amennyiben csak így gyors futom át a szót, nem betűről betűre.


2015. aug. 5. 05:04
 1/4 anonim ***** válasza:
perverzségre van ráállva az agyad, szerintem nem akkora tragédia :D maradjunk annyiban hogy az ilyen gondolatok és a félreérthető dolgok nélkül kevésbé lenne szórakoztató az élet :D
2015. aug. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erősen túldramatizálás/kiszínezés szaga van a kérdésednek.
2015. aug. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szaga? Az hogy mindent félreolvasok akkor is, ha nem vagyok kanos? Nem értem.
2015. aug. 5. 06:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmiség. Az erkélyemről kinézve napokon keresztül fallosz alakú felhők voltak az égen.
2015. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!