Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy fiú esetében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiú esetében az, hogy férfivá válljon, és annak is érezze magát döntő szerepe van a magasságának és a pénisz méretének?

Figyelt kérdés
tegyük fe pl. hogy a magassága nem éri el a 175 cm sőt a 170 cm-t se hadja meg, és a pénisze nincs 15 cm
2015. aug. 4. 13:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
196 cm magas vagy es 24cm es a farkam de ez sem eleg.......te helyedben en felkotnem magam vagy alkoholista lennek nem tom kajak nagyon szar lehetneked :/
2015. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

176 vagyok, nem számítok magasnak, de van kiállásom, és szó szerint lehetetlen engem ledominálni. Szaros koromtól kezdve tisztelnek a kortársaim. De azt látom én is a csajoknak igenis számít a magasság. Farkam méretén és szépségén mondjuk elcsodálkoznak, de az olyan kutya nők akik nem állnak szóba 180cm-nél kisebb palikkal azokat telibe verném. Oké ego, nekem is van egom, de nem élek vele vissza, tisztelettel bánok mindenkivel akár kicsi, akár tolószékes, akár leukémiás.(Ha valaki alacsony, mert pl betegséggel született azzal nem állsz szóba?.... szégyen nő vagy.. undorító...) De elvárom, hogy tiszteljenek meg engem is. Előző hozzászóló meg egy balhorog aztán fekszik.

Amúgy egyetértek az egyik előttem hozzászólóval, tényleg többet kell dolgoznunk alacsonyan, de ez inkább kiváltság mint sem hátrány. Minél szarabbak a körülmények annál inkább megtanítanak az életre, sajnos viszont jóképű vagyok így sok mindent nem tanulok meg amit egy csúnyább ember igen.

2015. aug. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
na....balhorog csak mert jol nezek ki es nagy a farkam...kossz tesa :D beteg embereket kajak nem mszabad vsesztetni, te meg ne legyel letorve ha nemmnagy, nem olyan nagyszam noozni en pl uugy unom mar oket sok buta lutyo kva, hogy a falat nezem mikozben dolgozom oket, szal nem maradsz ki semmi nagybol, ha meg ratalalsz egy igazi nore, az elfogadja ha kicsi a farkad meg te is, csak viselkedj normalisan ne mint a kis emberek egy resze, akki pattog mindig valamin! am haverom eleg alacsony, itt vagyunk a balatonnal, de egyfolytaban egyutt kvazunk viselkedes es kiallas kerdese az egesz:)
2015. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Öcskös te kajak ilyen buta vagy? :D

Segítek, ez a mondatod nem tetszett: "te helyedben en felkotnem magam vagy alkoholista lennek nem tom kajak nagyon szar lehetneked :/"

Enyhén szólva is tiszteletlen...

2015. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9%
tudom, azert irtam :D uugysem sertettem meg ironikus volt....kit erdekel h nem magas meg h kicsi neki csak a kvakat az meg kinek kell :)
2015. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Te qrva buta vagy! Olvasd már vissza abban hol az irónia? :D maximum a te buta fejedben van irónia, de azt se tudod mit jelent a szó. :D Vicces vagy és aranyosan buta, leszel a kutyám? Nem tartanálak pórázon, de a kertben aludnál.
2015. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A mai nők ugy látom 185 alatt kicsit mar lenézik a palikat. Van egy haveri korom, 3an 185 fölött vagyunk pár centivel, es van egy 4edik srac aki 182. Múltkor írta egy csaj h "lattam az alacsony haverodat".. A 182 centisre gondolt... Es nem egyedüli eset. Hozzáteszem a csaj nem több 170nél.


A 175 körülieken pedig ugy látom h mar egyenesen sajnálkoznak. En becsülöm azokat akik ennek ellenére probalnak férfiként kinézni meg viselkedni de a szomorú valóság az h a levegőnek nézés jut nekik leginkabb ami talán igazságtalan de a szerelem nem csak vak de igazságtalan is

2016. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tanulj, sportolj és dolgozz keményen. Amikor már keresel annyit hogy nem szorulsz másra akkor férfi leszel és annak is fogod magad érezni.

Ha nem görcsölsz rá a nőkre akkor jönni fognak maguktól.

Amíg anyuci szoknyája alatt az apuci pénzéből élsz és párkapcsolatra görcsölsz csak egy gyerek vagy.

2019. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!