Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy fiú esetében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiú esetében az, hogy férfivá válljon, és annak is érezze magát döntő szerepe van a magasságának és a pénisz méretének?

Figyelt kérdés
tegyük fe pl. hogy a magassága nem éri el a 175 cm sőt a 170 cm-t se hadja meg, és a pénisze nincs 15 cm
2015. aug. 4. 13:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
haladja
2015. aug. 4. 13:52
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs, vannak alacsony haverjaim akik férfiasak, nem ezen múlik.
2015. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor számít, ha elhiszi, hogy két szám határozza meg a sorsát. Ha leszarja, hogy mi mekkora, akkor simán lehet boldog élete, sok nővel.
2015. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Nehezebb, maradjunk ennyiben.


Én 197 cm vagyok és 17 cm a farkam. Mindkettőt bőven kiválónak tartom a mindennapi életbe. Van még ezeken kívül egy-két másik előnyös tulajdonságom, amik megkönnyítik a csajozást nekem.


Ehhez képest látom hogy mennyivel többet kell dolgoznia azért hogy nőt szerezzen egy 165 cm-es jó barátomnak. Ő is sikeres (kicsivel több nővel is volt mint én), de nagyságrendekkel több lányt kell megszólítania, hogy sikeres legyen és pl az alacsonyságát rengeteg gyúrással kompenzálja (nagyon izmos, jó teste van, sok nőnek ezért is tetszik).


Szóval egy alacsony ember helyzete sem reménytelen, csak sokkal többet kell dolgoznia a sikerért.

2015. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sok férfi úgy gondolja, hogy igen.


Én, mint kívülálló (mivel nőnek születtem :D ) úgy gondolom, hogy nem. Ha valaki alacsonyabb, és/vagy kisebb a farka az átlagnál, akkor az önbizalma lesz kevesebb, nem lesz annyira magabiztos, és ez sokkal férfiatlanabb, mint egy kis pénisz. Szerintem. Megértem őket, a társadalmi elvárás már évszázadok óta így megy. Egyébként van egy fiúhaverom, aki alig magasabb tőlem (én 156 cm vagyok) és nagyon férfias. Nem igazán foglalkozik a magasságával, magabiztos. És komolyan mondom, hogy bomlanak utána a nők.


Nekem például a magas férfiak csak távolról nyűgöznek le. Szerintem félelmetesek. :D Szerintem ez a törpeségem miatt érthető. :D De ugyanúgy egy majd 2 méteres ember valószínűleg engem észre sem vesz, mivel pici vagyok. :)


Szerintem nem am agsság és a péniszméret teszi a férfit - csak ők ezt még nem tudják. :D

2015. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nőként ezt mondom :


hidd el h nem ezeken múlik h melyik pasit tartom férfiasnak ...

én alapban kicsi vagyok így egy 170cm magas pasi nekem spec ezen paraméter alapján megfelelne

de pont ezért nem igen vonz egy 185cm feletti pasi - az már túl magas nekem pláne ha még ha ki is van gyúrva


ami a péniszt illeti - hidd el nem a hossz a döntő mivel a női hüvely 8-10cm mély, de mivel rugalmas így hozzá idomul a péniszhez

sőt ha hosszú akkor még nagyobb az esélye h a szex hevében túlságosan betolja a pasi és az bizony nagyon tud fájni

számomra és a legtöbb nő számára inkább a vastagság az ami mérvadó

inkább legyen rövid de vastag mint hosszú de vékonyka :-)

2015. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz férfi, ha ezeken nyavalyog...
2015. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Vannak alacsony nők is, nekik miért ne lehetne alacsony barátjuk? Mondjuk én 175 cm vagyok,szóval 180 alatt nem állok szóba fiúval, de hidd el,hogy inkább őket zavarná, hogy én vagyok a magasabb, nem is engem.

A péniszméretet illetően van egy-két olyan felszínes nő, akit ez zavar, de azzal meg nem is érdemes foglalkozni.

Nem ettől férfi egy férfi,és még az ágyban sem feltétlenül jobb, ha nagy van neki.

2015. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Nekem például a magas férfiak csak távolról nyűgöznek le. Szerintem félelmetesek. :D Szerintem ez a törpeségem miatt érthető. :D De ugyanúgy egy majd 2 méteres ember valószínűleg engem észre sem vesz, mivel pici vagyok. :)"


Akkor ezért érzem úgy néha, mintha félnének tőlem.

2015. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk én 175 cm vagyok,szóval 180 alatt nem állok szóba fiúval, de hidd el,hogy inkább őket zavarná, hogy én vagyok a magasabb, nem is engem. "


Most elég nagy mártírnak tűnteted fel magad, hogy azért nem állsz szóba alacsony fiúval, mert az őt zavarná (az kemény... most komolyan még csak szóba sem állsz velük? :D), de nem, a leírásod alapján téged zavarna, hogy alacsonyak. Sok fiút ismerek, akinél magasabb a barátnője pár centivel és jól elvannak. Te esélyt sem adsz a fiúknak - mert nem akarsz egy alacsonyabbal lenni. Ezt nem kell kiforgatni! :D

2015. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!