Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek milyen pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Kigyúrt, mackós vagy vékony.
2015. aug. 4. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Átlagos. Nem is vékony és nem is izompacsirta.
2015. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Atlagos. Aki torodik magaval. Es hajlando bem csak finoman szeretkezni hanem jol megdugni :)
2015. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig jók a válaszok pedig arra számítottam hogy a kigyúrt lesz fölényben :)
2015. aug. 4. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
kinézete mindegy csak magas és viszonylag nagy farka legyen
2015. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Eddig az összes válaszolónak az esete vagyok. Ezaz csajok, pumpáljátok az egom a maximumra!!!:D
2015. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a testsúlyra átlagos és izmos, sportos, de nem kigyúrt pasik jönnek be legjobban. Ilyesmire gondolok:


[link]

2015. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyehogy 4-es? Mindjárt jobb lett a napom :D már csak írnotok kell :D 21f
2015. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármint 5. Előző voltam xD
2015. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os ez hol átlagos? Ehhez sokat kell gyúrni.
2015. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9


Ez a pasi a képen tényleg nem átlagos, de én nem is átlagos külsejűnek neveztem, hanem úgy fogalmaztam, hogy nekem a "testsúlyra átlagos" pasik jönnek be legjobban (vagyis se nem túl vékonyak, se nem túlsúlyosak).


Azt meg azért nem hinném, hogy egy ilyen teste csak "sok gyúrással" lehetne valakinek. Az exemnek ehhez nagyon hasonló testalkata volt (illetve van), és életében egy percet nem töltött konditeremben, csak sportolt, meg középiskolás és fősulis korában hétvégéken és nyáron építkezéseken dolgozott, amikor tudott, amitől egy idő után majdnem úgy emelgette az 50 kilós cementes zsákokat, mint én a bevásárlókosarat.


Én meg jó testű evezős és kajak-kenus pasik között nőttem fel, nekik se a gyúrástól lett ilyen testük.


Ettől függetlenül tény, hogy egy ilyen test már messze nem pusztán szerencsés genetika kérdése, hanem van benne nem kevés munka is, ugyanúgy, mint egy ideális női testben is.

2015. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!