Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek egyáltalán nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek egyáltalán nem jönnek be a művészlélek fiúk?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem ez számít nekik, hanem hogy jól néz-e ki az illető.
2015. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit jelent számodra az, hogy "művészlélek".

Írd le kérlek.

2015. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem az a kérdés, hogy számomra mit jelent, meg aztán szerintem ezt mindenki másképp értelmezi! szóval nyilván valaki szerint az vagyok, más szerint meg nem ... de ha felmerül a gyanú több vélemény által, akkro lehet, hogy az :D
2015. jún. 14. 11:50
 4/14 A kérdező kommentje:
meg attól művészlélek (is), hogy szereti a művészeteket, és ő maga is szeret művészkedni
2015. jún. 14. 11:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem,de ettől függetlenül barátkoznék vele,de többet nem tudok elképzelni egy érzékeny,művészfiúval :)
2015. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Látod kérdező, ezért nem mindegy mit értesz alatta. Az én fejemben egy művészléleknek egyszerűen nincs köze a művészetekhez. A művészlélek szóról egy bu.-zisan viselkedő, esetleg sznoboskodó ember jut eszembe. Sokszor érzékeny lelkű és amit más ember tök normálisan fogad, ami más embernek tök evidens, az neki hatalmas lelki trauma és sok idő feldolgozni.


Ezek jutnak eszembe a művészlélek szóról.


21/L

2015. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úgy általában az, aki művészléleknek nevezi magát, az el van szállva magától, hogy ő a művész. Közben meg csak egy férfiatlan gyenge lelkű ember és nem férfias. A nőknek meg semmiképp se kell ez.

Aki tényleg művészlélek, az tud nem a fentiekre hasonlítani. Aki az, az tud maszkulin is ha a helyzet olyan.

2015. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont az a lényeg, hogy szerinted mi a művészlélek, hiszen nyilván azért kérdeztél rá, mert te annak gondolod magad... -.-

Nekem bejönnek azok, akik szeretik a művészeteket, akik szeretnek olvasni, akikkel el lehet dumálni az ilyen dolgokról.

Mondjuk az intelligencia és műveltség alap dolog. Most hogy nem szereti a festményeket, attól még lehet művészlélek.

Ha nagyon érzékeny, érzékenyebb, mint én, akkor nem hiszem, hogy el tudnék vele képzelni egy kapcsolatot, mivel nálam fontos, hogy érzelmileg tudjak rá támaszkodni és erős legyen.

Ennyi.

2015. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak azert nem jonnek be mert en is muvesz lelek vagyok es mellem egy racionalis ember kell. De vannak ilyen beallitottsagu fiu barataim es nagyon jol megvagyok veluk :) ertik hogy mirol beszelek es ez jo dolog! :D

18/L

2015. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mi az hogy, én szeretem a művész fiúkat :3
2015. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!