Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, férfiatlan dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, férfiatlan dolog az aranyosság, kedvesség?

Figyelt kérdés
Örülnék,ha kevésbé lennék aranyos meg kedves ,mert nem érzem annyira férfiasnak magam,nem akarok kőbunkó lenni,mert az már másik véglet amit nem szeretek. Kiváncsi lennék a véleményetekre lányok!
2015. aug. 4. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem,sztem nem 'ferfiatlan' sot ritka ha egy ferfi igazan kedves es figyelmes:)
2015. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam ott kezdődik a férfi ha aranyos és kedves!
2015. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Gondoltam, hogy megint jönnek ezek a szemét hazug válaszok, hogy "az igazi férfi kedves", "nincs azzal baj, ha nem egy bunkó állat" stb.

Gondolom kérdező nem véletlenül tetted fel a kérdést. Csak nézz szét. Ha normálisan bánsz az emberekkel, főleg a csajokkal, akkor kapásból egy gyenge szerencsétlenségnek fognak gondolni, akit lehet manipulálni, hülyének nézni és, ahogy te fogalmaztál: csicskáztatni. A csajok döntő többsége kapásból nem fog vonzónak tartani, hanem benyögik a szokásos: "legyünk barátok", "hogyhogy neked nincs csajod" , "bár az én pasim is ilyen lenne" frázisokat, amikkel aztán nagyon ki vagy segítve.

De ha ilyen jófiú vagy, akkor kapásból megszívatnak az osztálytársaid, a rokonaid, a szomszédaid, a kollégáid stb. mert egyenlőség jelent tesznek a kedvesség és a gyengeség közé.

Nézd meg az ilyen ki ha én nem t*hókat, akiknek minden második szavuk az, hogy b*meg, g*ci, f**zom. Alapból lehordják őket mindenféle gyökérnek, mégis nekik teszik szét a lábukat. Na persze az ide írkáló csajok még csak véletlenül se.

2015. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: Túl sok TV-t nézel. Vagy te kevered a balf**zságot a kedvességgel, vagy valami nagyon proli nőkkel próbálsz ismerkedni. Én még nem láttam olyat, hogy az általad leírt bunkó viselkedéssel bárkinek is sikere lett volna. Lehet, hogy 14 évesen még működik az ilyesmi, később nem igazán.
2015. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
SEjtettem, hogy még egy névtelen fórumon sem fog egyetérteni velem senki.
2015. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!