Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, férfiatlan dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, férfiatlan dolog az aranyosság, kedvesség?

Figyelt kérdés
Örülnék,ha kevésbé lennék aranyos meg kedves ,mert nem érzem annyira férfiasnak magam,nem akarok kőbunkó lenni,mert az már másik véglet amit nem szeretek. Kiváncsi lennék a véleményetekre lányok!
2015. aug. 4. 11:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy csak én dőltem be,és a média által kreált férfi képnek,akarok megfelelni ?:DD
2015. aug. 4. 11:47
 2/15 Adelll ***** válasza:
Szerintem van olyan lány akibek ez van akinek az jön be. Attól még hogy valaki kedves igen is lehet férfias meg jó kisugárzása. És més senkiről nem hallottam akinek az lenne baja egy pasival h túl aranyos. De persze ha kell akkor álj ki magadért mert ha ilyen vagy simán kihasználhatnak.
2015. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést, szerintem fogalomzavarban vagy.
2015. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Van ,amikor valaki dominálni akar engem,az esetek többségében próbálom kultúráltan megoldani,rosszabb napokon meg aggresszivan lépek fel.
2015. aug. 4. 11:59
 5/15 A kérdező kommentje:
Írd le ,akkor mit nem értesz a kérdésből !Teszem hozzá előfordulhat ,hogy úgy fogalmaztam,amit csak én értek.
2015. aug. 4. 12:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért akarna valaki dominálni téged. Egyáltalán férfi vagy nő az, aki "dominálni" akar?

Ne haragudj, de nem tudok ilyen szituációt elképzelni. Pontosan mit értesz az alatt, hogy "dominálni akar"?

2015. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy értsd,hogy erőszakkal akarják önérvényesíteni magukat,csúnyában fogalmazva csicskáztatni ,elnyomni stb.
2015. aug. 4. 12:05
 8/15 A kérdező kommentje:
Pont itt van a baj,hogy aranyos vagyok és egyes emberekben felébred a zsarnokoskodás,amit utálok.
2015. aug. 4. 12:08
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az, mint ahogy az érzéketlenség és bunkóság sem férfias.

Az igazi férfi kedves.

2015. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki az, aki téged csicskáztatni próbál, de ha pl. egy barátom kér meg valamire, azt egyrészt elfogadható stílusban teszi, másrészt meg örömmel hozok neki egy sört.

Ha meg idegen kér meg valamire, nem elfogadható stílusban, akkor természetesen nem foglalkozok vele, bunkó emberekre nincs időm.

Nem tudom, hogy nálad egy ilyen szituációban hol jön képbe a kedvesség.

2015. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!