Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat hogyan?

Figyelt kérdés

Szexkapcsi nektek hogy működik?

Mik az elvárások?

és hogy hozzátok össze? jöhet privibe is.


2015. aug. 4. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak mi az értelme? Azt sem tudom pontosan mi az. Lebeszélitek a kefélő napot meg helyet, dugtok aztán hello?
2015. aug. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 orton ***** válasza:

akkor ha hetetnte, két hetente 1x találkoztok és akkor se mentek messze az ágytól, bármit is csináljatok benne, az szex kapcsolat...


bár így jobban bele gondolva, mindent felcímkézhetünk. engem azok irritálnak, akik 1 hónapot se bírnak ki a "nagy szerelmük" után, de már ismét "szerelem", "facebook -kapcsolatban" , csak hogy nyugodt szívvel dughassanak :D ...de persze aaaz kapcsolat, nem szexkapcsolat

2015. aug. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvárások: Amikor bármelyikünk akarja a másik szabaddá teszi magát, tehát oda vissza. Mindent lehet amit mindkettten akarunk. Nincs titkos vagy, mindent ki lehet próbálni, ami a másiknak is belefér. Ha megjelenik az érzelem egyből szólni a másiknak. H ez nem kölcsönös akkor vége. Legfontosabb az őszinteség nyíltság. Mellettem lehet akármennyi másik, de bírja velem a tempót.
2015. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!