Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti próbáltátok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti próbáltátok már a szem bekötözős és ki bilincselős szex et?! Milyen volt?

Figyelt kérdés

A barátnőm szeretné kipróbálni velem de vannak kételyeim a dologgal kapcsolatban!

Bár nem zárkózom el a dologtól de véleményekre és főleg ha valaki csinálta vagy csinálja szívesen meg hallgatnám a véleményeket és tapasztalatokat!


2015. aug. 1. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lebilincselö. Hahaa
2015. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen ez biztos hogy lebilincselő de ha lehetne valakitől esetleg tapasztalaton alapuló leírást kapnom?
2015. aug. 1. 23:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen jó, de csak úgy mentem bele, ha kezdhettem én. És eleinte csak bilincs.
2015. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem és mikor tovább mentetek a szem bekötözésre jó volt ?

A barátnőm azt szeretné ha ő ki bilincselne és bekötné a szemem és csak érezzem hogy mit csinál és ne tudjam hogy mi fog következni és erre azt mondja hogy nagyon izgató lesz hát nem tudom !

Fogalmam sincs mit szeretne még mert az análon kívül minden mehet nálunk sex terén csak azt nem szeretnénk egyiken sem!

2015. aug. 1. 23:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, jól ment. De kierőszakoltam, hogy elsőre én fogok ilyet játszani, ha ő ekkora bizalomra kér ilyen rövid (2 hónap) kapcsolat után, akkor engedje ő is.
2015. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Értem mi már régebben együtt vagyunk úgyhogy szerintem valami extrát akar hogy ne tudjak tiltakozni na majd meg látjuk mert kíváncsi vagyok mit akar

Remélem nem egy 3 ik at akar be csempészni az ágyba mert már volt téma régebben nála

És megkérdezhetem mit csináltál a pároddal?

2015. aug. 1. 23:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Élveztük egymás társaságát, mint mindig :)

Szerintem nem kell sokat gondolkozni, hogy miket lehet egy védtelen férfitesttel tenni, de a fantáziádra bízom mi lehetett akkor ;)

2015. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4 év után nem kérdeztem meg. Mondtam neki, hogy csukja be a szemét. Majd bekötöttem arra hivatkozva, hogy nem hiszem el hogy végig csukva tartja.

Aztán katt katt és adva volt a szitu.

Ő elmosolyodott és frankón működött. :) Tetszett neki.

Természetesen 2 hét után nem bilincseltem volna ki.


Amúgy az ilyen dolgoknak akkor van értelme, ha nem beszéled meg a pároddal. A meglepetés dob sokat ezen.

Az teljesen lagymatag ha megbeszélitek, hogy "na most akkor kibilincsellek". Teljesen elveszti a varázsát.

2015. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már és nagyon izgató. De fordítva is.
2015. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt. Imádom :)
2015. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!