Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia fogamzásgátló (12 szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chauder kérdése:

Rezia fogamzásgátló (12 szem után szex)?

Figyelt kérdés
Üdv.12 napja szedem a Rezia nevű fogamzásgátlót, ez az első fogamzásgátlóm, csokoládé ciszta miatt. Elméletileg ez a gyógyszer az első naptól véd, ha a menzez első napján szedem be az első tablettát, viszont tegnap együtt voltam a párommal, azaz a 12-ik tabletta után. Lehet ebből baj?

2015. febr. 21. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
tájékoztatójában benne van, hogy mikortól véd
2015. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom mi van írva az utasításban,de annyira megoszlóak a vélemények erről..csak szeretnék biztosra menni.
2015. febr. 21. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

A vélemények lehetnek különbözők, a betegtájékoztatóba érdekesmód mégsem azt szokták beleírni, hogy "Zsuzsi szerint így hat, Petra szerint így". Nyilván nem fognak hülyeséget leírni. Ha megfelelően szeded, tehát nem hagytál ki egy szemet sem, és a menstruáció első napján vetted be, akkor már bőven véd.

Mi a Rezia szedésekor a menstruáció elmúltával már együtt voltunk (azaz 5. tablettánál), és azóta két gyereket is szülhettem volna, már annyi idő eltelt, mégse lettem terhes :)

2015. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a kissé arogáns és egyben megnyugtató választ választ.:-)
2015. febr. 21. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Deciorat szedek, aminek ugyan ez van a tájékoztatójában :) mi is pont a 12. Szem után voltunk egyutt minden más nelkul, és én is féltem utána, de hát elkapott a hev na :D de nem lett semmi gond, es azota se volt semmi :)
2015. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!