Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap előtt vettem be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap előtt vettem be az utolsó szem Belara-t. Eddig egy hónapot szedtem. Mikortól lehet védekezés nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el szedni a gyógyszert. Nem tudom hogy már ebben a gyógyszermentes hét napba is védett vagyok!? Vagy még nem? A doki azt mondta h egy hónap után..de nemt udom, hogy ebbe a most következő menzesz is beletartozik vagycsak utána lesz teljesen a védelem.VALAKI SEGÍTSEN aki használja

##szex#fogamzásgátlás#Belara
2015. febr. 5. 12:06
 1/6 Mokyu! ***** válasza:
Én csak az íze miatt eszem úgy hogy nem tufom 48/ f
2015. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másik tablettát szedtem, doktornőm is azt mondta, hogy az első hónapban még kell a kiegészítő védekezés és a MÁSODIK LEVÉLTŐL már nem. Meg ha ilyen esetben bizonytalan lennél, mindig menj tutira, szóval inkább csak a következő levél első szemétől ne használjatok mást, ha addig nem kapsz pontosabb információt. :)
2015. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is Belarát szedtem.

Nekem a doki azt mondta, hogy már egy hét után védett vagyok és úgy is volt.

2015. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
már lehet nyugodtan
2015. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szünetmentesben is védett vagy
2015. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor az mar biztonsagos volt gondolom ha tegnap szexeltunk es nem vedekeztunk es ma kezdem ujra a gyogyszert
2015. febr. 11. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!