Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Coldrex csökkenti a Belara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Coldrex csökkenti a Belara hatását? Kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

Péntek óta meg vagyok fázva, napi 2 szem Coldrexet szedek, szombat-vasárnap pedig Maripent szedtem. Szombaton 1 szemet, vasárnap egy szemet, mellette még reggel coldrexet, azóta 2 szem Coldrex naponta. Ügyelek arra, hogy ne vegyem be közvetlenül a bogyó mellé. Vagyis eltelik 4-5 óra, mire a bogyót beveszem.

Befolyásolja így a hatását ezek a gyógyszerek? Most csütörtökön és pénteken kell kieg védekezés?

A hatóanyagokat nem tudom, ezért nem nézem a betegtájékoztatóba, és nem bízom magamban, mert mi van, ha mégis van olyan benne.


2009. márc. 24. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nézd meg a papírját,ha rá van írva,h antibiotikum hatású akkor igen.de sztem nem
2009. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először mindig a gyógyszer papírját olvasd el.
2009. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, kössz. Épp ezért írtam, hogy nem bízom magamban. Olyan válaszokat szeretnék, ahol konkrétan megmondják. Antibiotikum így-úgy, a Belara papírján nincsenek azok a hatóanyagok, amelyek a Maripenben és a Coldrexben vannak.

Ezért szeretnék konkrét véleményt, hogy akkor kell-e plusz védekezés vagy nem?

2009. márc. 24. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De nem hiszem el, hogy nem bízol a betegtájékoztatóban, idegenekben meg igen. A Coldrexnem vannak olyan összetevői, ami a betegtájékoztató szerint nem jók a gyógyszer mellett? NINCS. A coldrex antibiotikum? NEM: Ennyi...nem befolyásolja.
2009. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszont a Maripen antibiotikum úgyhogy szerintem érdemes odafigyelni...
2009. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

1. Milyen típusú gyógyszer a Maripen és milyen betegségek esetén alkalmazható?

A Maripen tabletta antibiotikum, egyes meghatározott baktériumok okozta betegségek kezelésére szolgál.

Amíg szeded addig is meg utána 1 hétig kiegészítő védekezés kell!

2009. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Viszont a Maripenből csak szombaton vettem be reggel egy felet meg este egy felet, meg vasárnap délben egy egészet. Azóta abból nem vettem, mert azt torokgyulladásra szedtem.

De mindig eltelt 3-4 óra a bogyó és a Maripen bevétele között.

Ennyi mennyiségtől is lehet hatása?

2009. márc. 25. 12:57
 9/9 anonim ***** válasza:
igen lehet hatása, nekem is legyengítette a gyógyszert (abból gondolom, h elkezdtem vérezgetni és jöttek a "mindjárt megjön" érzések is). Tudom h már régi kérdés, remélem nem lett gáz belőle nálad. Amúgy ilyenkor sztem tök jó a Pharmatex, mi is azt használtuk, mivel a gumiban párom nem érez kb semmit :S
2009. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!