Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszik egy mentőápoló,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy mentőápoló, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég nagyon beteg lettem, éjjel ügyeletet kellett hívni.

Jött egy orvos és egy mentőápoló. Mindketten nagyon kedvesek voltak, az orvos megvizsgált, a mentőápoló pedig injekciót adott. És ő nekem nagyon megtetszett...magas, sötét haj, sötét szem, tetovált...pont az esetem. Olyan óvatosan adta be a szurit, hogy alig éreztem.

Közösségi oldalon fent van, de nem merek neki írni.


2015. júl. 31. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
csak én gondoltam arra hogy keresd meg, majd a szeme előtt üsd magad fejbe egy kalapáccsal?
2015. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki nyugodtan. Írd le, hogy köszönöd a kiváló ellátást például, meg örülsz, hogy ilyen jó szakemberrel látott el stb. Biztos örülne neki és még nem is lenne túl nyomulós.
2015. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:

1.

+1

2015. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Huuu milyen jó neked, hogy megtaláltad! Hogy alakult? Leveleztek, találkoztatok? Én tegnap lettem annyira rosszul a munkahelyen, hogy 1,5 órányi fekvés után sem lettem jól, félig eszméletlen állapotban voltam már, amikor hívták a mentőt. Még Sosem volt rá szükségem, de jól jött ki a lépés. Huszonéves srác volt, szőke haj+borosta, semmi pluszkiló. Hmm, és a hangja is rendkívül nyugtató volt. Azt hittem, már meghaltam és jobb helyre kerültem mint a . :D vajon lenyomozhatom, ki vitt be?
2015. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!