Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány fejében is megfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány fejében is megfordult már, hogy megdugjon egy fiút?

Figyelt kérdés

Nem az a femdom, meg domina stílusban, nem megalázni akarja a fiút, hanem kíváncsi...

Nem értem miért akarják a férfiakat megalázni.

Köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 30. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én simán megdugnám felcsatolhatóssal a pasim ha engedné
2015. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen csajra vágytam, csak féltem kimondani az éppen aktuálisnak. :D


F24

2015. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
de,de femdom stílusban.
2015. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az fúj :(
2015. júl. 31. 20:21
 5/15 anonim válasza:

Én fiú vagyok és imádom ezt a játékot.

Sok leánynak említettem már ezt a vágyamat, de az a negatív tapasztalatom, hogy a leányok maximum néhány százaléka vágyik ilyesmire.

Egyáltalán nem jellemző rájuk, hogy ők akarnak lenni a behatoló fél. :-(

2015. aug. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30/L volt egy pasim aki erre kért, azonnal szakítottam is vele... undorítónak találnám.... vica verza.. engem se dugjon seggbe.....
2015. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én szeretném kipróbálni a pasimmal, de nem engedi még!Most ott tartunk hogy maszirozom az ánuszát, és nyalogatom! Na ezt imádja!

Ehhez a fajta szexhez teljes bizalom és tökéletes kapcsolat kell! Szeretem kényezteti , és a legjobb az egészben hogy vissza is kapom tőle!

2015. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nos a feleségemnek is eszébe jut néha.Talán a kislányunk is egy ilyen alkalommal fogant :D

Ilyenkor hagyom magam, zavart színlelek mint egy szűz fiú.

Volt hogy kikötözött, gyengéden de dominánsan viselkedik.

Van mikor könyörgök neki: -de tanárnő, ezt nem lenne szabad...:D Az ilyen szerepjátékosdi nagyon felizzítja az eseményeket... és ez csak a jéghegy csúcsa...

12éve párkapcsolatban 40FF

2015. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, megfordult, előbb-utóbb megfog történni.
2015. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Férfiként valamennyire vonz, bár inkább csak a kíváncsiság miatt, de megfelelő partnert nehéz lenne hozzá találni.

Mert fontos lenne a vonzalom.

24F

2015. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!