Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet ilyen nőket találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen nőket találni?

Figyelt kérdés

Van olyan netes szexuális társkereső, ahol fétisekkel rendelkező nők ismerkednek, és mernek is találkozni?

Pár oldalt már kipróbáltam SmPixie, Eropolis, de ezeken a 99% kamuból vannak fönt.



2015. júl. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kamusok öcsém,csak keményen kell perkálni nekik,van aki 30ezret is elkér...ennyi
2015. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is smpixie-t próbáltam, de hát 90% férfi, 10 % nő, nem nagyon lehet rendesen ismerkedni ott se. :(
2015. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lorba ***** válasza:
Ilyen társkeresőt én is régóta keresk! Az SmPixie és Eropolis szerintem sem jók. Ahogy a legtöbb társkereső, ezek kamu profilokkal van tele.
2015. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én régebben az ashrakon keresgéltem, kis szerencsével lehetett találni értelmes és jó fej nőket is. De azóta ott is beindult az, mint a pixin, fizetősek lettek bizonyos funkciók és összeállt egy "kemény mag", akik nem fogadják jól az újakat.
2015. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ilyen társkereson találtam meg a párom. Szóval nem lehetetlen a feladat. :)
2015. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!