Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pesten merrefelé találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten merrefelé találni olyan nőket, akiket meg lehet dugni egyből?

Figyelt kérdés
Most nem fizetős prostikra gondolok...
2015. máj. 21. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bulikba ahol jól be vannak piálva
2015. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon járok bulizni, meg ott ott van a pasijuk, szóval nem kell a balhé :D
2015. máj. 21. 22:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed,akkor bárhol... :D
2015. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyat nem fogsz találni, akiket egyből megdughatsz. Ahhoz legalább le kell venni őket a lábukról valamivel.
2015. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
egyből megdugni ? hol a vadászösztön ? sokkal izgalmasabb ha húzzátok egymást ,hogy a falat kaparod annyira kívánod .. és akkor egymáséi lesztek :D szerintem .. de én nő vagyok , te meg egy kanos szűz .. de mielőtt egyből megdugnál valami részeg csajt , győződj meg róla h magánál van és h akarja is ..
2015. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A Szabadkai úton
2015. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

# 5 egyéjszakázni szoktam, de fél óránál többet nem "költök" egy nőre, mert addig találnák mást...


ágyban akarom kielégíteni, nem a szívéért harcolok... honnan jött ez az ötleted?


21/f

2015. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 nem kelek a nők védelmére , akikkel te így bánsz valószínű ezt is érdemlik , hogy csak arra használd őket . . gondolom a pénzéhes r...cokról beszélsz. de én magamból indultam ki , mert én ezt igénylem , ezért írtam le hirtelen felindulásból
2015. máj. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

most hogy hogy jön ide a pénz azt megint nem értem. egyéjszakásnál minek fizessek? Maximum 1 piát szoktam többet nem költök ott senkire.


Egy éjszakás pont arról szól, hogy valaki könnyen egy alkalomra jöjjön fel, aztán tűnjön el. De ők is így gondolkoznak, beszélünk pár szót, egyből leesik mi a célja, ha olyan jövünk is.


Aztán ahogy végeztünk általában mennek ők maguktól el...


De totális baromság lenne valakit levadászni, ha csak dugni akarok, mert egy buliban rengeteg jó csaj van, ha az egyik nem olyan akkor megyek tovább. Úgyis találok egyet.


Én csak a logikádat nem értettem, nem egyedül gondolkozok így, mert nem egyedül járok csajért buliba. Sőt olyan is van akit csak ismerek, de hasonlóan csajozik.


Ha valahol megáll valaki egy csajnál ott már más van mint szimpla dugás.

2015. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azért annyit nekem nem ér egy dugás, hogy órákat vesztegessek el az időmből.... ugyanaz lesz a kimenetele mint a kezem által végezz munkának, csak kicsit jobban élvezem.
2015. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!