Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lépjek fel a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek fel a barátnőm ezen szokása ellen?

Figyelt kérdés

Nem annyira sminkes típus, viszont ahogy sminkel az tökéletes. A gond csak ott van hogy mikor sminkel.


Tegnap megbeszéltük jöjjön át, és úgy jött át, hogy kisminkelve, hajat megszépítve minden hülyeség. Spontán ötletem az volt, ami egyben tök jól sikerült mert vicces is volt, hogy beraktam a zuhany alá.


Nem nagyon szeretek úgy szexelni hogy tiszta smink, tiszta furcsa íze van és zavaró, meg én is olyan leszek. Nem úgy kell gondolni hogy egy kiló vakolat van rajta, mert nem nagyon használ ilyeneket, csak 1-2 cuccot, de én a szempilla valamivel meg a szemöldök valamivel bőven beérném mert olyan "dögös" lesz tőle, de ennyi.


Az meg hogy az arca picit nem tökéletes bőr állagú az meg a kutyát nem érdekli komolyan. Már mondtam neki hogyha idejön akkor csak kapjon cipőt és futás. De nem hiszem hogy ebből bármit is úgy vett le hogy felfogná.


2015. júl. 29. 09:45
 1/6 WhiteLabel ***** válasza:
Nő, ne várd el hogy ne sminkelje magát. Neked akar tetszeni, kibirod.
2015. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De nem hiszem hogy ehhez festékszóró kell. Van olyan nő aki túlzásba viszi a sminket. Egy dugáshoz meg minek annyi smink. Nekem is volt olyan nő aki nem hagyta hogy az arcához érjek szeretkezéskor mert mi lesz akkor az arcával. Amikor megkérdeztem és ha az arcodra spriccelnék. Teljesen elborzad és úgy gondolta elmebeteg vagyok. Nem is nagyon akart szopni mert hát az csurog meg lefolyik és mi lesz akkor a sminkel? Sok nőnek agyban is problémák vannak!
2015. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs vele gond, csak minek sminkel, ha smink nélkül is gyönyörű, mellesleg szexelni csak úgy tudunk normálisan ha megmosom az arcát.
2015. júl. 29. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején sminkeltem akkor is ritkán, az abból állt, hogy kihúztam szemem; szemceruzával, szemhéjam festetettem kicsit, néha szempillám és a számat rúzsoztam.

Nem zavarta párom, de látott már smink nélkül is, hisz azt jobban szereti, így még ritkábban szoktam csak.


Ha ettől több azt megértem, hogy nem szereted.

Vagy attól több, mint amit leírtam?

Bár mindegy is, a lényeg, inkább mond meg a barátnődnek, hogy ne sminkeljen, mert úgy is gyönyörű. Ha szeretné, akkor ritkán tegye, de ne szex előtt.

Igaz a párom beindítja ez is, ha kirúzsozom szám néha és úgy játszok vele.


Akkor mondogasd neki többször, hátha felfogja, hogy a szavaiddal éljek.

2015. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

valamit ken az arcára, ami miatt nem lehet úgy harapdosni csak úgy hogy érezzem azt a hülye ízt.


meg imádom szimplán nyaldosni akár a száját vagy ilyesmi, elég gusztustalanok vagyunk ilyen téren.

2015. júl. 29. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alapozó vagy púder lehet. Na én erről elég korán leszoktam még anno az exem miatt. :D

Meg rájöttem nincs is szükségem rá.


Akkor mond meg neki nyugodtan, hogy ezt hagyja el.

Milyen szép az arca enélkül is.

Nyugi ez még nem számít annak, legalábbis nálam és páromnak sem.

De ebben sem vagyunk egyformák és kinek mi jön be. :)

2015. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!