Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egysiku szex ellen mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egysiku szex ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

baratom ma szova tette, hogy en nem ujitok nagyon semmit szex teren. altalaban elojatek reszekent csinalom neki kezzel is es szajjal is. gondolom erre ertette, hogy egysiku. hogyan dobhatnam fel?


valamint, ha szerinte nem ujitok sosem, akkor miert akart ma is szexelni 3x? ketszer huvelybe, egyszer fenekbe csinaltuk. megsertodtem rajta, hogy azt mondta, mindig ugyanugy mennek a dolgok es h en sosem tamadnam ot le (o sem engem...) es h lepjem meg valamivel neha. szeretnek valtoztatni. segitsetek kerlek!!


21l


2015. júl. 20. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Például szerepjátékok, kikötözés, prosztatamasszázs...
2015. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szexeljetek nyilvános helyen.
2015. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:

[link]


olvass -nézz bele

2015. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Google a barátod. Csak keress utána a legnagyobb férfi/nő szexuális vágyak, fantáziákra és próbálj megvalósítani valamit ami még belefér.

Vagy kicsit megcsavarva olyat ami nem fér bele (pl hármas felállás, de a harmadik fél egy dildó)

2015. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem én kidobtam volna egy ilyen után. keress akkor egy r.bancot :D
2015. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!