Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire nyújt biztonságot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nyújt biztonságot terhesség ellen a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és most szeretnék elmenni nődokihoz és tablettát felíratni azért, hogy ne kelljen gumit használni! Szeretnék úgy szerelmeskedni a párommal, hogy ne kelljen kivenni hanem nyugodtan belém élvezhessen! Ti mernétek/mertek így szeretkezni?

2012. júl. 24. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

En meg csak 1 honapja szedek tabit,de semmi problemam nem akadt vele.Nem vagyok terhes.Szerintem nyugodtam irass ki,tenyleg jobb igy,es ne felj! :)


18/L

2012. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AvernusTriad ***** válasza:
Minimális kockázata mindegyik módszernek van, de pont erre találták ki.
2012. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Majd a nődokinak is felteszem ezeket és még több kérdésem is csak gondolom ő úgyis azt fogja mondani, hogy azért használjunk gumit is mert az véd a betegségektől is csak kíváncsi vagyok a "köznapi" véleményekre is!
2012. júl. 24. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Első levélkor ajánlott a kiegészítő védekezés használata, de a 2. levéltől számítva az én nődoktorom szerint esélytelen, hogy terhes legyek, feltéve, ha úgy szedem, ahogy kell.

Én régebb óta szedem, és a párom már élvezett belém. És eleddig biztos állítom, hogy nem történt baleset. Előnye a tablettának még, hogy megkímél a felesleges idegeskedésektől, hiszen napra pontosan tudod, mikor fog megjönni. Én ennek kimondottan örülni szoktam, mert ha akkor nem jön meg, akkor ez elég egyértelmű, hogy gond van. De a nődoktoromban én bízom, és egyáltalán nem mondta azt, hogy gumit is használjunk.

És amellett, hogy merek így szeretkezni, nagyságrendekkel jobb érzés is. :D

2012. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
néztem már sokféle gyógyszert és mellékhatásokat meg mindent és valamelyiknél 2 hét valamelyiknél 7 nap vagy 3 hónap a "hatóidő" de az, hogy melyiket kapom gondolom a nődoki dönti el sok befolyásoló tényező alapján...
2012. júl. 24. 13:18
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvolt a vizsgálat, JANGEE 3mg60.02mg tablettát adott! Nem küldött el vérvételre és nem kérdezett semmit azon kívül, hogy dohányzom-e. Oda nyomta a kezembe a vényt és közölte, hogy a betegtájékoztatóban benne van minden, olvassam el figyelmesen!

A betegtájékoztatóban az van írva, hogy a mensi 1 napján ha beveszem akkor már védelmet is nyújt!

A Jangee 3 milligramm/ 0,02 milligramm filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Jangee 3 milligramm/ 0,02 milligramm filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia.

Háát lehet várni fogok tuti ami tuti.

Mi a véleményetek?

2012. júl. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!