Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők akik az anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik az anál miatt megutálták a férfiakat?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is megutálták,de nem kell nekik többé férfi.

2015. júl. 28. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kezdesz már fárasztó lenni.
2015. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

" a nő dolga pedig kielégíteni a férfit. "

haha OK


""ki akarja-e elégíteni a partnerét, vagy inkább keres mást, akit ki tud elégíteni?" "

Ha nem tartja tiszteletben, hogy olyat csináljunk a számtalan szexszokás közül, ami mindkettőnknek jó, akkor nem fognak idegeskedéssel töltött álmatlan éjszakáim lenni miatta, hanem repül a francba, és mehet keresgéli kedvére.

Ha tőlem elvárják a tiszteletet, akkor én is elvárom, nem atomfizika ez, meg lehet érteni..


Ha a kapcsolatom egy férfival azért megy tönkre, mert megsértődik, hogy nem akarom fenékbe, akkor az a kapcsolat amúgy sem ér sz@rt se. (haha érted.. anál-sz@r.. mindegy)


Amúgy próbáltam már, NEM jött be, és akkor sem fogom még egyszer csinálni, ha álmaim férfija kér is rá.


"a nő dolga kielégíteni a férfit" eszem-fszom megáll :D

NEM. És nem is a férfi "dolga" kielégíteni a nőt, hanem megbeszélni és megpróbálni kielégíteni egymás igényeit, úgy, hogy az mindkettőnknek jó legyen.

Nőj fel!

2015. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

En imádom az anal szexet szóval nem.

(Nem kerek privit van barátom)

2015. júl. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es te hülyeséget írsz.


A szex kölcsönös, a nő kielégíti a férfit, a férfi meg a nőt. Kár hogy te a saját örömödre hajtasz eszerint. Nem így kellene müködnie a szexnek sajnálom a párodat.


ÉS ennek elvén egy nőnek az anált is adnia kell, ha nem tudja odaadni, akkor nem is elégít ki vagyis keresek mást.

2015. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Joe.38 ***** válasza:
0%
Van a kertünkbe fű. Nyirni is kell rendszeresen. Kutyàm is van . Nyulam nincs. Kutyàmnak a hus az igènye. Zavarjam el mert nem akar fűvel jól lakni?
2015. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14-es, aki a 10-est is írta, te írtál hülyeséget. A nő dolga, hogy kielégítse a férfit, a férfi egyszerűen csak van és el van a vágyaival, a nő meg mint szextárgy elégítse ki mindenét?

És a pasi? Az ő dolga egyszerűen tényleg csak az, hogy kielégítsék? Ezt nagyon elrontottad, haver. A nőknek is lehetnek vágyai, és őket is ki kell elégíteni.

Későbbi válaszodban már hiába írtál mást, már egyértelmű, hogy itt TE vagy az, aki csak a saját örömeit kergeti. És meg sem próbálasz kompromisszumot kötni. Ez nem baj. Csak utána ne gyere az okoskodással.


Én a 8-as vagyok, és látom, lepontoztak azért, mert nem a mai elvárásoknak megfelelően írtam ki a véleményem, hogy én elélvezek análisan, tehát egyértelműen szexistennő vagyok (mert a férfiaknál így megy, az a szexistennő, aki hagyja análba), és ezért mindenki szétkufircolhat. Inkább jól teszem, hogy nem jövök össze senkivel, mert annak mi értelme lenne? Egy hét után mindenkivel szakítani, mert felhozták az anált? És én próbáltam, de nem tetszett.


Elfajzott a mai világ. És nem az anál miatt, hanem mert az análmániások nem értik meg, hogy van, aki nem szereti. Nem lehet túl árnyalt a gondolkodásuk azoknak az análmániásoknak, akik ezt nem tudják megérteni. Férfiaknak se, nőknek se.

2015. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#16: Ezen ne húzd fel magad, #14es az a tipikus hisztis gyerek, akinek mondhatod, hogy van cukorka, fagyi, süti, meg bonbon, ő mégis leveti magát a földre, és sírni kezd, hogy ő tortát akar enni...
2015. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!