Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők akik az anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik az anál miatt megutálták a férfiakat?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is megutálták,de nem kell nekik többé férfi.

2015. júl. 28. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Hidd el egy bántalmazás miatt nagyobb utálatot lehet elérni…

Az análra max nemet mondasz vagy szakítás és pont.

2015. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De már ritka az olyan pasi aki nem akar anált.
2015. júl. 28. 23:16
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Én elég hamar jelzem a partnernek hogy én análigényes vagyok. Pont azért hogyha nem tetszik neki nem kell összejönnünk. Szerintem így fair.


Lehetne egymás idejét is húzni... de szerintem felesleges.

2015. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tudja elfogadni, hogy a szexben semmi nem kötelező és igyekszik a közös igényeket olyan összhangba hozni, hogy az mindkét félnek megfelelő legyen, az nem érett még a szexuális életre. Egy kapcsolat sem ér annyit, hogy amiatt olyat tegyél, ami számodra kellemetlen. De előfordulhat, hogy egyszer találkozol olyan partnerrel, akivel biztonságban érzed magad és olyat is kipróbálsz, esetleg megszeretsz, amit előtte nem. Én egy dolog miatt utálok bizonyos férfiakat, de az nem ehhez a kérdéshez tartozik.
2015. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 orton ***** válasza:
20%
mert tudunk állva is pisilni?
2015. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#2

Akkor én ritkaság vagyok :D

2015. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Igen.
2015. júl. 28. 23:44
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Igen.

Nekem biztos, hogy nem lesz pasim többé, és ez nagyrészt az anál miatt van.

Utálom, hogy lecserélik a puncimat egy segglyukra.


Akármilyen férfi közeledik hozzám úgy, hogy többet akar barátságnal, haverságnál, egyből arra gondolok, hogy ez is csak seggbe akar rakni.


NEkem nem lesz senkim, de ez gondolom egy férfit sem zavar, mivel én nem akarom análisan. És persze most jöhet, hogy prűd vagyok, mert nem jött be az anál... -.-

2015. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfi nemet nem fogom megutálni az anál miatt, de ki tudok ábrándulni férfiakból, amikor nem tartják tiszteletben a véleményemet, és erőltetik a témát.
2015. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

Én azt mondom férfiként hogy ez megítélés kérdése.


Azt az elvet nem tartom valósnak hogy "nem lehet tiszteletben tartani" - mert nagyon sok oka van.


Egyrészt nem tudni miért mondja ezt a nő, másrészt pedig ettől a férfinek még vágya marad, a nő dolga pedig kielégíteni a férfit.


A nőtől való kérdés csak az:

"ki akarja-e elégíteni a partnerét, vagy inkább keres mást, akit ki tud elégíteni?"


A férfiak kérdése pedig ez:

"biztos hogy együtt marad egy olyan nő mellett, aki mellett kielégületlen?"


Szerintem az a legnagyobb hülyeség ilyen esetben hogy "tartsuk tiszteletben". A legnagyobb érzelmek is elkezdenek foszladozni, mikor teljesen mások az igényeid.


Megkérdezi egy barátnőd, vagy haverod ha férfi vagy hogy milyen a szex, mégis mit mondasz?


"hát imádom a barátnőm, tényleg isten is egymásnak teremtett minket, de hát... a szex az borzasztó.".


Egy dolgot kell felfogni, ha a szex nem jó (és análigényes pasinak sosem lesz az), akkor a kapcsolat megtört. Az érzelmi kötődés kevés ehhez.


Pont ezért szoktam úgy ismerkedni, hogy mikor szexre kerül a sor (még az elején), akkor rátérek a témára. Nem az a fontos, hogy minden szexben legyen anál. Az sem fontos hogy sűrűn legyen.


De egy dolog igen, az pedig az hogy próbáljuk ki.


Úgy nem lehet valamire nem-et mondani ha sosem csinálta, én legalábbis ezt nem fogadom el, a másik pedig az, hogy ha meg csinálta akkor meg nem velem. Ennek egy bonyolult technikája van ami mellett egyáltalán nem fájdalmas.

2015. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!