Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a más szeme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a más szeme láttára történő szexrő esetleg valaki már csinálta mások előtt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát persze. Menj el swinger klubba. Ott egymás előtt is csináljuk. Nincs abban semmi rossz.
2015. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én már láttam, de még nem csináltam, én szívesen mennék swinger klubba, csak ott általába idősebb korosztályból vannak, huszonéveseknek való swinger klubbról még nem tudok sajnos :D
2015. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretem ha nézik /F
2015. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Micsoda hülyeség. Huszonéveseknek swinger klub? Csinálj ot huszonévesekből ilyet. Összejöttök 20-25 közöttiek és szexeltek együtt. A swinger klub nem erről szól. Ott nincs kor nincs szelektálás. Aki tetszik és ő is akarja akkor mehet a szex. Nem nézem le azért a nőt mert 50 éves vagy 20. Mint ahogy elvárom hogy ő se nézzen le. Csak annyi ha nem vagyunk szimpatikusak akkor nem szexelünk. Én 32 éves férfi vagyok és van hogy egy éjszaka voltam 22 éves nővel utána 48 éves nővel. Mindegyikőjükkel csodálatos volt a szex. A swinger klub erről szól nem a korról!!
2015. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
swinger klub nem ilyen, én is voltam már. Általában arról szól 3-4 ember szexel, 10-en meg nézik mert nem mernek beszállni :D Én se mertem, pedig bátor gyerek vagyok, de ott élőben más érzés.
2015. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell csinálni. Nézni lehet az elején. De hát tetszik meg izgató! Meg egy idő után szétrobban a farkam!
2015. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem a kérdező nem csak swinger klubra gondolt.

Mellesleg ott nagyrészt mindenki mindenkivel csinálja, és köztudott hogy mi lesz, tehát nem annyira izgató nekem.


Én inkább a spontán lefülelést, vagy meglesést gondoltam. Vagy hogy jó barátok vagytok és egy csajt külön de egymás jelenlétében nyomtok meg.

2015. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudnám élvezni de csak olyas valakivel aki nem a párom :) úgy izgató lenne
2015. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régebben csináltam, először fura volt.

Másodszor már jobb..

2015. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!