Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt életetek legerotikusab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legerotikusabb álma?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Az amikor egy Tentacle-szőrny voltam, és párhuzamosan szét dugtam 10 lányt a csápjaimmal, 100 órán át.
2015. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 Nnnnice! :)
2015. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor álmomban megba**ott az ellenőr a buszon.
2015. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Fura,mert az egyik itteni felhasználóval volt...
2015. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lánnyal kipróbálni.

18/L

2015. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor álmomban találkoztam a barátom anyjával, mondtam neki hogy szűz vagyok,és a konyhacsempén meglovagolt ... :D :D ,és mondta nekem hogy mit hova kell tennem, kicsit irányított,amin még jobban felizgultam. De amúgy az összes álmom ilyen,amikor például álmomban voltam bevásárolni,és rájöttem hogy álmodok,akkor fogtam magam,és kerestem egy jó csajt, aztán meghúztam :D :D, És közben ilyen érzésem volt,mintha elélveztem volna,de másnap meg száraz volt a boxer
2015. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor a főnöknőmnek a lábát kellett puszilgatnom bosszúból, mert elrontottam egy feladatot.
2015. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az,hogy barátom keményen gerincre vágott.

Nagyon megalázott,addig szopatott amíg literszámra nem folyt ki a nyálam.Ezután rádobott az ágyra,és alaposan kinyalt,majd a hasamra fordított és lefogott.Suttogott a fülembe,majd berakta a kő kemény farkát a puncimba,és alaposan megdugta azt.Teljesen fel voltam izgulva ahogy liheg,hogy mennyire jó neki.Nem sokkal ezután átrakta a farkát a popómba és azt is keményen dugta.Pár perc után kivette,és utasított,hogy szopjam és verjem a farkát.Beleverte a számba,csak úgy folyt ki a sperma a számból,a nyakamról,a mellemről.De ő megparancsolta,hogy az utolsó cseppig nyaljam le magamról és a farkáról.Megtettem.Ezután magához szorított és mondta,mennyire szeret :)


Legjobb álmom volt.

2015. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!