Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen volt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt életetek első orális élménye? Hogyan történt? Ez befolyáaolta az orális szexhez való hozzá állásotokat? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt, nem is bénáztam, abból a szempontból befolyásolta, hogy türelmes volt az akkori barátom, nem piszkált és sürgetett, szóval ez rengeteget hozzátett ahhoz, hogy jó élmény legyen az egész.
2015. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
részegen történt egy házibulin. 14voltam.
2015. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ajjaj milyen kevesen is vagytok lányok akik jól csináljátok!
2015. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17 voltam, az elején nem ment olyan hű de szuperül, de azóta belerázódtam, és dícsérnek is :D

22L

2015. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. egy hete történt, jó élményként marad majd meg bennem :)
2015. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nekem elég unalmas volt, már nagyon vártam, h a pasi elélvezzen
2015. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 voltam, és nekem csinálták. Először kicsit furi volt, össze-vissza nyalakodott a barátom, de nagyon figyelt rám és a reakciómra, szóval elég hamar elmentem. :)
2015. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisztiangel41 ***** válasza:
Persze, hogy befolyásolta! De régen... 14 évesen, házibuliban, egy idősebb fiú által... pozitív élmény volt, szerencsére, de lehetett volna szörnyű is, mivel váratlanul érkezett... A kimenetele egy alapvető nyitottság erre, onnantól kezdve ez része volt a szexuális életemnek, még én beszéltem rá utána akkori barátnőmet, hogy ezt neki is ki kell próbálnia és alig vártuk, hogy hétvége legyen és mehessünk diszkóba:) Fiatalság, bolondság:)
2015. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!