Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem, vagyis éreznem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, vagyis éreznem?

Figyelt kérdés
Kicsit össze vagyok zavarodva. A volt barátnőnnel a napokban beszélgettünk és egyszer csak elszolta magát, hogy neki mennie kell, mert a barátnője várja. Nem a legjobb barátnőre gondolok, hanem olyan kapcsolat van közöttük, mint annó köztünk volt (sex, csók...). Azt nem mondta, hogy szereti, de olyan más volt. Mondjuk én is megismerkedtem egy lánnyal, de ez nagyon meglepett. Pasi létemre nem tudom mit kéne gondolnom, lehet hogy bisex lett?
2015. júl. 27. 19:55
 1/4 jureka válasza:

Szerintem ez az első döbbenet benned. Igen, lehet hogy biszex lett, SŐT lehet hogy leszbikus, de szerintem főleg azzal kéne foglalkoznod, hogy hogyan fogod kidumálni a jelenlegi csajodnál azt, h az exeddel találkozgatsz.


Amúgy, mivel az exed, a jelenlegi szexuális élete téged abszolut nem érint, nem kell pörgetned magad rajta. Ha azt látod, hogy boldog, jól elvannak, akkor szépen nyugtázd magadban, hogy ez van, ugyanolyan kedves, jó humorú, stb mint volt.


Ha esetleg úgy is találkozol majd vele, hogy hozza magával a kedvesét is, akkor sem fognak előtted összeborulni, mert a magyar egy intoleráns társadalom.


Plusz: simán lehet, hogy nem biszex és nem leszbikus, hanem tényleg csak egy barátnőjével találkozik:


Jah, és a bónusz: Ha mégis leszbikussá vált volna, kibebaszott nagy menő leszel a haverjaid körében :)

2015. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, megdöbbentem, hogy képes volt egy nővel összeállni. Soha nem gondoltam volna, hogy megteszi. Megmondom öszintén, kicsit fel is izgatott a dolog.

A mostani lány, még nem a barátnőm, de alakul a dolog.

2015. júl. 27. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor talán foglalkozz az új lánnyal és hanyagold a régit.
2015. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ütött belém.
2015. júl. 28. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!