Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne most tennem/éreznem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem/éreznem? (sok választ légyszi. )

Figyelt kérdés

a sztori a következő: 1hónapja szakítottunk a barátommal, mert nem illettünk össze..vagyis nagyon nem értettem, szerettük egymást, csak már nem úgy mint régen. szerintem helyre lehetett volna hozni, de sajnos a nyáron nagyon keveset tudtunk találkozni.. ezek után, azt hittem túl vagyok rajta (ja amúgy, 5hónapig voltunk együtt), és megismertem egy fiút. ő pár napja szakított a barátnőjével, mert az sokszor megcsalta. elmentünk együtt inni meg ilyesmi, kettecskén, és kavartunk. másnap, úgy volt, hogy találkozunk, de sokáig aludt, és nem vette észre hogy írtam. még aznap összejött a volt barátnőjével. közben a barátnője, elhordott engem minden r*tkes k*rvának.. eddig azt hittem, hogy tovább tudok ezen lépni, és nem fog zavarni, egy kis kalandnak tudom be és annyi. de most úgy érzem, hogy hiányzik az exem, és, hogy senkinek sem kellek.. új emberekkel szeretnék ismerkedni, de nem tudom, hogy hol lehetne..bulikban nem igazán szeretek, és nem is járok el nagyon bulizni, ha megyek akkor is a törzshelyünkön sörözünk.. nem vagyok az a kimondott plázacica típus. mellesleg ezzel is bajom van, mert szoktam magassarkút, szép ruhákat ilyeneket hordani, és az emberek már azért mert magassarkút veszek föl, lenéznek..mármint a lányok.. nem értem, hogy miért mindig mindenért én vagyok a hibás, és azok a lányok akik nem ismernek, látásból elmondanak mindenféle k*rvának. holott akik ismernek tudják milyen vagyok.. szóval ez most így elég bonyolult volt, nem is tudom miért írtam ide.. légyszi sok és hasznos választ írjatok.. elkél a jó tanács :)


16/L


2011. júl. 31. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Megcsalás, sörözés, kettecskén ivászat, kavarás, trágár beszéd, szerelmi hatszögek... ajjajj amai fiatalok :)) Na viccet félretéve, szerintem keress uj barátokat a facebook közösségi oldalon :) erre nem tudok mit mondani... nem értem a kérdés lényegét... nem egyértelmű hogy mi itt a kérdés... azt hogy mit kéne érezned, csak te tudhatod... vagy hogy mit érzel... keress uj barátokat.. jah és szard le ezt a pasit. majd lesz másik :)
2011. júl. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Agyaég!16 évesen rendszeresen sörözöl?Meg törzshelyed van egy kocsmában?Hol élsz te és milyen szüleid lehetnek?


Kezd el járni valami küzdősportra és ha utána valakinek nem tetszik a magassarkúd,akkor lenyomod a torkán.

2011. júl. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"senkinek sem kellek"


Szerintem a zsák a foltját megtalálja. Annak nem lesz semmi értelme, hogy összejössz valakivel "megint" aztán nem működik a kapcsolat.


Szerintem kezdj új hobbiba és elsősorban MAGADRA koncentrálj és ne másokra.

Természetes ,hogy szeretné barátokat, mert az ember társas lény, egyedül nem lehet élni. De ha már magadat megtaláltad és ismered, akkor mások is fel fognak fedezni. Kövesd a saját utadat. Mert mindig azok haladnak fejhosszal előrébb a többieknél akik a maguk útját járják.


21/L

2011. júl. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

először is, igen rendszeresen tehát havonta egyszer járok:) és szerintem ez jobb, hogy kellemesen elbeszélgetünk mint, hogy valamelyik discoban a sok részeg ember között táncolnék, és lesném a prédát :)


másodszor pedig, köszönöm a tanácsokat, igyekszem majd úgy tenni. bár nehéz lesz, mert nem szoktam magamra odafigyelni..meg ugy általában mindig azt nézem, hogy kinek mi lenne a jó..:\

2011. júl. 31. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!