Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek velem van a baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj, vagy ő a rib*#nc?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel másfél évig voltam együtt,mindkettőnknek az első volt,az is,és a többit is mind élvezte (ha ez valamelyik fiú olvasónak feldobja a kedvét akkor a méret 12-15 között van!) de miután szakítottunk mindenkinek azt sorolgatta hogy nekem kicsi.... de bezzeg addig meg élvezte. Azóta nem érzem elégnek és sokszor ez miatt is magamba fordulok és depizek. Szerintetek velem van a baj,vagy vele?

2015. júl. 24. 21:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
na akkor örülök :'D
2015. júl. 24. 21:51
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg! :) Ez a kisk#rva valóban csak bosszút akar állni, le akar járatni mások elött.... Egy képmutató ribi.

Te meg ne szégyeld! :) Nőként elárulom, hogy az a duma h a méret nem számít, az IGAZ, bármennyire is nem hiszik el a férfiak... Személy szerint voltam már 23 cm-es farokkal, ami borzasztó volt, mert fájt is, önző is volt a pasi, azthitte elég csak a nagy dákó.. És voltam kb 13 cm-es farkúval is akire mosollyal az arcomon emlékszem vissza, mert vele nagyon is jó volt! Az hogy a nőknek mitől jó, az összetett.... Ha odafigyelsz a lányra,hogy neki mi és hogyan jó, finoman érinted, csókolgatod és ha még szexisen suttogsz a fülébe, akkor jó szerető leszel a kisebb mérettel is. Egy nőt a szex során rengeteg hatás, benyomás éri, és ezeknek az összességétől függ hogy mennyire jó a szex az illetővel.. :) Szóval ne csüggedj! Amúgy meg vannak olyan nők akik nem olyan mélyek és kifejezetten a kisebb mérettől repülnek a csúcsra. :) A kicsi nem feltétlenül rossz!!!

20L

2015. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!