Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális srác vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális srác vagyok, de szex közben valahogy mindig nőkről fantáziálok. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

:D

de dilis vagy, akkor szerintem nem is vagy meleg:)

vagy biszex esetleg..próbáltad már csajjal is a dolgot?

2013. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
AZ hogy deviáns vagy!
2013. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Doki. ***** válasza:
38%
A válasz egyszerű. NEM VAGY MELEG! Sok dologtól lehet, hogy valaki azt hiszi magáról, hogy meleg és közben kiderül, hogy nem az. Szerezz egy barátnőt, vagy menj el egy hivatásoshoz. Bár inkább az első. Rá fogsz jönni hogy a punci jobb!
2013. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem volt egészen érthető, ezért kifejtem. Fantáziálok a nőkről gondolati síkon, de egyszerűen ha testiségre kerül a sor nem izgat fel a nő, csak a férfiak.
2013. jan. 6. 13:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

És? Attól még ez kizárja, hogy meleg vagy -.-'' Valami gát van az agyadba, esetleg régi sérelem, anyukád nems szeretett, stb...

Pszichológus ajánlott, szerintem max. biszex vagy.

2013. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy.De szerintem csajokkal is meg kéne próbálnod és lehet élvezni fogod,nem utolsó sorban könnyebb lenne az életed és az hogy elfogadjanak mások.
2013. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és csajoknak is ugyanúgy lehet fenékbe,sőt még ő is csinálhatja neked....Már egy lánnyal is mindent lehet....én is izgatom a párom prosztatáját....minden megengedett
2013. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Már akinél, engem ne dugjon s.eggbe senki. És hidd el,ezzel sok nő van így.
2013. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam van olyan lány.....ha nem olyan vagy akkor jó,de sok olyan is van aki szereti....ennyi
2013. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még b*zinak sem vagy jó. Ez már tényleg deviáns.
2013. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!