Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Szerintetek bejöttem neki vagy csak más miatt jött velem?

Figyelt kérdés
Tegnap a bomba miatt ugyebár nem járt a metró teljesen. A lényeg, hogy a tesómmal segítettünk két turistának. Azonban egyszer csak oda jött egy srác is segíteni. Innentől már végig velünk jött. Na de innen érdekes a történet. Mikor felmentünk villamoshoz azt mondta majd a 103-as busszal megy, meg h felhívja az apját hátha kijön érte. Nem jött, így azt mondta jön villamossal holott a busz jobb neki. Az utazást végig dumáltuk, de úgy, hogy 2 emberen át kerestük egymás tekintetét és úgy beszélgettünk. Aztán a metróra átszálva a Stadionoknál mondtam neki, hogy szerintem én bemutatkozom. Innentől(de szerintem már előtte is) folyamatosan infókat adott magáról. Hol lakik, merre jár suliba, stb. Jókat nevettünk. Aztán a metrónál mondta a Moszkváig megy. Azonban mikor kitaláltuk, hogy leszállunk a Blahán ő is jött velünk, mondván az is jó neki, onnan megy 7-essel. Azonban nem. Itt is velünk maradt. Annak ellenére, hogy ott találkoztunk egy barátnővel, akivel dumálni kezdtünk. Aztán eljött a Corvinig velünk, ahol ő is leszállt velünk. Mondván megvár egy másik villamost, ami az Alle-hez viszi. Útközben a metrón kiderült, hogy én reklámmal foglalkozom. Mondtam, hogy ők mivel és megbeszéltük, hogy tudok szerintem segíteni neki a reklámban. Ekkor cseréltünk mailt. A lényeg, hogy este írt egy e-mailt, mert még a metrón mikor elkértem a mail címét és írtam neki egy üres mailt. Hát most várom mit fog írni. A lényeg, hogy nem tudom eldönteni, hogy mi van. Én huszonéves, ő olyan 16 lehet. Szóval nem tudom eldönteni, hogy ennyire jófejek voltunk és ezért jött velünk végig és írt este még mailt, hogy ma fog elvileg írni vagy több... Esetleg csak a biznisz miatt? A mailbe is poénkodott, pedig csak pár sor az egész. Hogyan derítsem ki?

2013. nov. 22. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez kicsit így sok ahhoz, hogy hetero legyen.


Viszont most, hogy kiírtad a kérdést, könnyen magára ismer majd. :D

2013. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy idejár. :D Amúgy átgondolva, lehet h én is lennék ilyen egy jó társaságért cserébe.
2013. nov. 22. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor hetero vagy, vagy meleg...? Reménykedsz, hogy összejön valami, vagy reménykedsz, hogy nem úgy gondolta?
2013. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy Te voltál ott.

Ha képtelen voltál megállapítani, hogy mi a helyzet... akkor az általad megszűrt információk alapján mi hogyan legyünk erre képesek elvárásod szerint? :D


Ennek neked kell a végére járnod.

2013. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
te kajak homár vagy... viszket a segged vagy mi? inkább csajozzál te tönkölybúza!
2013. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök édes story:) Ha meleg vagy ha nem, akkor is. Szerintem a srác tuti nem heteró. Aztán persze lehet tévedek. Az is lehet csak szeretet hiánya van. A fene tudja. Majd írd meg mi a fejlemény. Amúgy meg puhatolózz:)


A bunkó kommenteket tojd le! ;) L

2013. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet a kiíràsbòl most magàra ismer :P majd beméri honnan írtàl és meglàtogat vagy életed végéig üldöz :)
2013. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem a biznisz lehetett a lényeg. Írt ugyanis azóta :D
2013. nov. 22. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!