Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » En rontottam el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En rontottam el?

Figyelt kérdés
Eloszor csináltuk barátommal es télleg mar nagyon kivantam es az előjáték is szuper volt..de amikor oda került a sor hogy beteszi ..es epp hogy betette egy picit nagyon fajt..azt hittem meghalok..tudtam mar hogy az első alkalom faj ..de Ennyire?következő alkalommal is ilyen fájdalmas lesz?mert nem tette be teljesen..csak kicsit es látta h faj es abbahagytuk.

2015. júl. 24. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég nedves voltál?
2015. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen..
2015. júl. 24. 16:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Bar nem tudom milyen az ideális ez volt az első.:/ de elegge az voltam..
2015. júl. 24. 16:47
 4/4 anonim válasza:

Nekem is nagyon fájt, viszont úgy voltam vele, hogy ki kell bírni. Ha nem most , akkor következőbe fog fájni. A barátom látta hogy fáj, ki akarta többször is venni, de nem engedtem. Idővel elmúlt a fajdalmam és tudtam élvezni én is kb öt perc kellett hozzá. A második alkalommal is fájt, de újra csak míg betette.

készülj fel lelkileg, szorítsd össze a fogad, a lábad tedd rendesen szét és tudom hogy nehéz de engedd el magad :)

2015. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!