Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life Is Strange: episode 3. ...

Lerquiy kérdése:

Life Is Strange: episode 3. Csak én rontottam el valamit nagyon vagy elkerülhetetlen a végén lévő utolsó jelenet?

Figyelt kérdés

Spoiler:



Na ugye Max visszamegy az időben és megmenti Chloe apját de amikor visszatér a jelenbe minden megváltozik a kapcsolataival. Akikkel haverkodott azokkal nem és ő is Vortex Club tag... na igen de amikor elmegy Chloe-hoz tolószékben találja...gondolom lebénult és nem csak egy törött lába van vagy ilyesmi. Tudni ennek a részleteiről valamit? Ha más döntéseket hozok pl. nem Nathan-t basztatom amikor csak lehet vagy David mellé állok, ilyesmi, akkor jó vége lesz?


2015. júl. 2. 09:54
 1/4 Meszibence ***** válasza:

Ugy látom mindenki igy választott :D


De szerintem nem lenne hatással a törtèntekre mert logikusan gondolva, ha vissza mèsz a multba ès megváltoztatod a jelent akkor ugyanazok a dolgok nem törtènnek pl:

Nathan az elejèn lelövi Chloet ès te meglátod. Viszot most Chloe kerekes szèkbe van ès nem valòszinü hogy Nathan miatt.


Szerintem a 4 episodban lehetne majd eldönteni hogy bisztos meg akarjuk menteni Chloe apját de szerintem az is lehetsèges hogy választási lehetösègünk se lesz mert Max a règi jelent akarja. Ki tudja. De szerintem bisztos nem hadja a játèk hogy Chloe kerekes szèkbe maradjon mert akármi is törtènne a vègèn akkor se lenne olyan vidám vège ( legalábbis szerintem az lesz ).


De ez csak az èn vèlemènyem :D

2015. júl. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mikor is jön a 4 epizód?

Nagyon várom és 11.-edike előtt jó lenne elkezdeni. Vhol hallottam h ma de ez gondolom nem igaz.

De valószínüleh visszamegyünk az eredeti időbe és hagyjuk meghalni William-et. Páran azt mondják, hogy ez onnan biztos mert a trailer-ben a régi ruhái vannak Max-en és nem azok amik az ep.3 végén voltak.

Kíváncsian várom.

2015. júl. 7. 18:58
 3/4 Meszibence ***** válasza:
enyire figyelték a trailert:D? Nem tudom szeritem csak szimplán átöltözöt. De szeritem is haggy William ot meghalni (legalábbis nagyon remélem (ez így elég morbid :D)). De szeritem a trailer be még az új jelenben vannak
2015. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy lenne meg a régi jelenben való ruhája az új jelenben? Mármint ha a Vortex Club-ban van akkor nem visel olyanokat...gondolom én. És a régi jelenben (hogy most úgy hívjuk) volt szó egy buliról. Persze ez semmit sem jelent. Várjuk meg a kövi epizódot :)
2015. júl. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!