Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megváltozhat ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat ez?

Figyelt kérdés
A pàromnak új munkálya van ! Reggel 5:30 tól este 19:00 ig dolgozik. Haza jön tusol kajázik, és olyan fáradt, hogy szinte hozzám se szól, alig szexelünk előtte meg mindennap csináltuk. Ezért nem értem, hogy ez miért változott meg ilyen nagyon ? A napi együttlétekből van heti 2-3..... Már velem is olyan feszülten bánik. Flegma és hirtelen felkapja a vizet apróságokon. Nem veszi észre, hogy hiányzik nekem az , hogy beszélgessünk, a közelsége, a szex . Mondtam már neki ezeket de csak annyit válaszolt már többször is, hogy " xy....dolgozok nincs kedvem semmihez haggy békén. " Tisztában van vele, hogy rosszul esik nekem.
2015. júl. 23. 22:28
1 2
 11/13 vorarlberna ***** válasza:

Örülj neki, hogy este hazamegy és nem 6-12-15 hetente jár haza, mert oda sodort az élet, hogy egyikőtöknek el kellet hagyni a hazát, olvasgass vagy szedj virágokat örülni fog neki. Amúgy meg ott a hétvége, legalább is a vasárnap 100%

De csak zsarold lelkileg, grat.

2015. júl. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez az, nem elég a munka nyomása, de még otthon is azt kapja, hogy nem teljesít jól... Nők... (és ezt a sóhat úgy mondom, hogy én is az vagyok, és ilyenkor szégyellem)
2015. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dolgozz te is 5:30tól este 7ig és minden kérdésedre választ kapsz! Hülye pic$a.
2015. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!