Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez még megváltozhat?

Ez még megváltozhat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni mint gyümölcs eladó reggeltöl estig kint vagyok a napon..egész héten dolgozok esetleg kapok 1 nap szabit.

A problémàm az hogy kijönn a fönök naponta 10 percre kb 3x de az ugy telik,hogy magyaràz hogy ez nem jò az nem jò..nem igy kell nem úgy kell..olyanokért magyaràzz amik nem is igazak..okoskodik àllandòan.ìgy is levagyok égve màr meg egész nap szét sülök,de még ö magyaràzz is..

Mit csinàljak hogy befejezze?

Vissza szòlni probàltam màr egyszerüen nem hagyja hogy igazam legyen.


2015. jún. 15. 21:35
 1/2 anonim válasza:

Ez még megvàltozhat?

Nem.

Mit csinàljak hogy befejezze?

Ő a főnök, azt kell csinálnod amit mond, ha nem tetszik lépj ki, ha neki nem tetsző dolgokat csinálsz, ő fog kirúgni. 3*10 percet ki lehet bírni, és van cserébe munkád. Ha a főnököd elégedett, akkor az neked is jobb, csináld úgy ahogy mondja!

2015. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyümölcseladás azért nem atomfizika, elég egyszerű dologról van szó, jegyezz meg mindent, amit mond, és csináld úgy, hadd legyen boldog vele.


Ha meg le vagy égve, alaposan kend be magad valami magas faktorszámú - legalább 50-es - napvédő krémmel. Tesco, Auchan, hasonló helyeken kapsz egész olcsón, és semmivel se rosszabb, mint a sok ezer forintos márkás cuccok.

2015. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!