Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megváltozhat ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat ez?

Figyelt kérdés
A pàromnak új munkálya van ! Reggel 5:30 tól este 19:00 ig dolgozik. Haza jön tusol kajázik, és olyan fáradt, hogy szinte hozzám se szól, alig szexelünk előtte meg mindennap csináltuk. Ezért nem értem, hogy ez miért változott meg ilyen nagyon ? A napi együttlétekből van heti 2-3..... Már velem is olyan feszülten bánik. Flegma és hirtelen felkapja a vizet apróságokon. Nem veszi észre, hogy hiányzik nekem az , hogy beszélgessünk, a közelsége, a szex . Mondtam már neki ezeket de csak annyit válaszolt már többször is, hogy " xy....dolgozok nincs kedvem semmihez haggy békén. " Tisztában van vele, hogy rosszul esik nekem.
2015. júl. 23. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vissza kérdezek. Te dolgozol? Ha igen mit? Ő mit dolgozik? Mióta dolgozik ott? Ezekre kérnék választ, és talán adhatok tippeket. Magamból ki indulva.
2015. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért van neki ilyen munkája? Nem tud olyat választani, ami nem ilyen munkarendű?


Sajnos ha ő nem akarja a változást, akkor te semmit sem tehetsz.

2015. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Úristen... És te tisztában vagy azzal, hogy neki meg az esik rosszul, hogy nyaggatod őt?

Ember! A pasid egész nap dolgozik, és te nem érted, mitől változott meg a szexhez való hozzáállása?

Ha te csak magadra gondolsz, akkor ne csodálkozz, ha ott fog hagyni egy idő után...

Rohadt önző ember vagy.

És már akkor gondoltam, hogy veled gondok vannak, mikor megláttam, hogy Ly-nal írtad azt, hogy "munkája"...


Ha más stílusban írtál volna, valamint lenne benned némi tolerancia azt mondanám, hogy megértem, hogy így viszonyulsz a változáshoz, de egyszerűen ne makalak megérteni, mert nagyon buta vagy. Pont.

2015. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

aki tényleg ennyit dolgozik, és legyen az akár irodai vagy fizikai munka, az estére már olyan szinten kivan merülve mint idegileg mint fizikailag, hogy én cseppet sem csodálkozom a kedvetlenségén.

Én csak napi 12 órát dolgozom, de ettől is teljesen hulla vagyok már szerdára. Ez csak akkor fog változni, ha munkát vált.


De van még egy másik lehetőség is. Azért dolgozik ilyen sokat mert ez csak papiron van így. Lehet csak 8 órát melózik a többi időt meg mással tölti. Ez esetben is magyarázat lenne arra, hogy miért nem akar téged.

De remélem az első verzió az igaz!

2015. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó. Ne csak a munkás emberke jogait nézd. Mindenkinek vannak szükségletei. Főleg egy kapcsolatban. Ha mindenki munkabeli fáradtságra hivatkozna, már kihalt volna az emberiség.


Első voltam. Még várom a kérdező válaszait.

2015. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Az előző a 3-asnak szólt. >-<
2015. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#3: Nos igen, ez a hozzáállás a lehető legrosszabb, ami létezik. Az élet nem arról szól, hogy az ember halálra dolgozza magát, és pusztuljon bele. Lehet így is csinálni, de akkor mi az értelme a párkapcsolatnak? Gyakorlatilag csak egymás kihasználása, hogy a ház ura viszi haza a pénzt, az asszony meg (esetleges munka mellett) vacsorát csináljon neki. Ez élet szerinted? Igen, nagyon fontos a közelség, a beszélgetés, a szex.
2015. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És ha nincs más választásod, utasítsa el a munkát, mert az asszony puncija nedves? Ne idegesíts már...

Ez jutott, ezt kell eltűrni.


És odaírtam, ha a nő nem hisztizne, még meg is érteném, hogy vannak igényei, de mivel ő nem fogja fel, az írása alapján, hogy a pasinak fáradt napjai vannak és nincs kedve a szexhez, így nem vagyok hajlandó tolerálni.

A pasi hullafáradtan szexeljen vele, csak mert ő nem fogja fel, hogy ez most nem megy?

Hallottatok már kompromisszumról? Ennyi munka mellett csoda, hogy a pasinak van kedve heti 2-3 szexhez.


És ha mindenki munkabeli fáradságra hivatkozna... ti dolgoztatok már napi 12 órát? Nem kell mindenkinek, aki dolgozik, a munkára fognia, de azért vannak helyzetek, mikor érthető. Számomra, legalábbis.


Szükségletei lehetnek, de toleranciának is kellene lennie...


Minek akkor a párkapcsolat? Hát ne legyen. Ennyire egyszerű. Ne mtudom, ti milyen körökből jöttetek, de tudjátok manapság már minden munkát meg kell becsülni, mert nem mindig kap az ember.

Még mindig nevetségesnek találom azt, hogy a pasi ne dolgozzon, mert a nője picsog.

2015. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen párkapcsolat orientált emberektől ráz ki a hideg.
2015. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

keress meg ha nagyon unatkozol

majd én foglalkozom veled :)

2015. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!