Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő letemre nagyobb igenyt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő letemre nagyobb igenyt tartok az erőszakos szexre, ez normâlis?

Figyelt kérdés
18/L
2015. júl. 23. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
szerintem igen :D akikkel együtt voltam 80%ban kb a kicsit erőszakosabb hajhuzgálos lefogos elpaskolós kikötözős szexet részesitették előnyben a romantikus cirógatós helyet 23F
2015. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Simán jó! Imádnám, ha lenne egy olyan nőm, akit keményen le lehet rendezni olykor. Szerintem a legtöbb férfinak tetszik, de legalább is eljátszadozik a gondolattal.


Persze fontos lenne tudni azt, hogy mennyire erőszakos az az erőszakos szex? Korbáccsal véresre verni valakit nem biztos, hogy menő :D

2015. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Csicuki ***** válasza:
44%
Ez akkor se lenne teljesen normális ha fiú lennél
2015. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Top 3 fantáziában benne van az "erőszak". (a jó értelembe vett, pasid elkap hirtelen és jól megdönget)

Fantáziában szerepel, hogy egy jóképű, idegen pasi az elkövető, de ez életben már nem így van.

2015. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hasd ***** válasza:
Relatív mi a normális, ha találsz olyan palit akinek ez oké, akkor normális:P
2015. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább csak beképzeled magadnak ezt a marhaságot! És már ideje korán kretén leszel, mint a nők többsége!
2015. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi neked az erőszakos?

Mert ha nyoma sem marad, az inkább játék,nem erőszak.

2015. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
A nők nagyobb része szerintem szubmisszív hajlamú a kiszolgáltatottság érzése, hogy érzed a pasi birtokol téged nagyon izgató.
2015. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezzel én is igy vagyok 23L
2015. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, miért rakogatod ki ezeket a kérdéseket...
2015. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!