Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a kövér nőkhöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a kövér nőkhöz nagyobb farok kell?

Figyelt kérdés
Elsősorban kövérebb nők válaszát várom.
2015. júl. 17. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne igaz? Ugyanolyan a puncim belülről mint bármelyik pálcika csajnak. :D

18L

2015. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Azert kell mert.mire atverekedsz a zsir altal felbovult teruleten addigra vagy elfogy a hossz vagy nem.
2015. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség, kimondottan a duci lányok (voltam már igencsak ducival is) a gyengéim és vagy átlagosnak vagy még szűkebbnek is mondhatnám őket...
2015. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
A hozzáférhetetlenségi okokra gondol, hogy 1 combja nagyobb pl mint 2 "pálcika" lány összes combja együtt szerintem tuti nehezebb hozzájuk férni hála az égnek még nem volt "szerencsém" hozzá szóval lehet csak a tévképzetem :D
2015. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Én azt mondom férfiként hogy de igen kell a nagyobb. DE nem a hüvelye nagysága miatt. Nekem nem kicsi 18cm. Vagy 5 éves egy nagyon dagadt lány hajtott rám amikor sofőr voltam és kiszállítottam kis közértekbe. A lány olyan 165cm és 120 kiló fölött lehetett. A fenekénél nem értem volna át a kezemmel. Én 188cm vagyok és nem kövér. Amikor elértünk a szexhez a lány a hátára feküdt/ felülni is alig tudott a súlyától/ A lábait nem tudta széttenni mert hosszabb ideig nem tudta tartani. Akkor mondtam hajoljon előre kutyapózban és csinálom hátulról. Akkor segget még nem láttam . Nem a puncija mérete volt nagy az teljesen normális volt. Hanem a hasa és combja és fenekén lévő háj. Nem tudtam annyira széthúzni a fenekét hogy a puncijához férjek. Mondtam tegye szét a lábát hogy jobban hozzáférjek de akár mennyire széttette a lábát a háj a combján akkor is összeért. Nagyon zavart hogy ennyire dagadt. Nagy kínlódás volt ez az szexelés mert ő mozogni sem nagyon tudott a súlyától. Úgy gondolom nekem ennyi elég volt a túl súlyos lányokból!
2015. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Darwel ***** válasza:
82%
Nekem átlagos farkam van mégis hozzáfértem minden kövér puncihoz és imádom őket :)
2015. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
a kamion sofőr 120+-os nője már jócskán kövér lehetett ha felülni is nehezére esett
2015. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os Van akkor dagadt nő akihez 25 cm férfiassággal sem fogsz tudni elérni. Igen ezek a nők már nagyon dagadtak. Nem husisak meg molettek mert azok szépek is. Hanem amikor azért szuszog 25 évesen mert két lépcsőfokon nem tud felmenni. Amikor már kér széket foglal teljes terjedelmébe a buszon. Na ilyen nőt nehéz farokkal kielégíteni.
2015. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pszt! ***** válasza:

Van különbség aközött, hogy valaki dundi, molett, kövér vagy kórosan elhízott.

Én is megérem a pénzemet, nem vagyok egy a mai idea, de soha nem volt még problémám szex közben ilyen téren.

Aki már olyan szinten kövér, hogy ha szétteszi a lábait is összeér a combja, szuszog két lépcső foktól és mozogni se tud az bezony kórosan kövér.

24/N

2015. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 cm-hez vagyok 80 kg, szóval elég kövér vagyok, na. De soha semmi probléma nem volt még a szexel, átlagos vagy kisebb farokkal is remekül hozzám fér bárki. (és igen, remekül tudok mozogni, széttenni a lábam, megtartani, bármilyen pózban, és nem fed el a háj semmi fontosat, pl a puncim :) szóval a kamionos srác nője valami betegesen elhízott bálna lehetett, és ezt nem bántásból mondom)
2015. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!