Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Titeket is izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket is izgat mekkora lehet más farka vagy éppen milyen lehet ha nagyobb?

Figyelt kérdés
Engem pl minden barátnőmnél érdekelt, hogy az exeinek nagyobb volt-e vagy jobbak voltak-e az ágyban. Egyszer szívesen megfognék egy nagyobbat is. Ez most bi hajlam vagy mi?

2013. jún. 13. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát te sem vagy százas. Kicsivel több önbizalmat! Az majd segít!
2013. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem gáz, ha ilyeneket kérdezgetsz a barátnőidtől...
2013. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
elég gáz.....enyhe bi hajlam tuti befigyel
2013. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Én tuti nem fogdosnám más farkát.

Az meg hogy milyen vagy az ágyban úgyis abból tudod meg hogyan nyög a csaj közben. Gondolom te sem mondod a csaj szemébe hogy az összes többi jobb volt nála.

2013. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kefiret is iszol? Bzi-e vagy?
2013. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

hát az még oké, hogy megkérdezed kb. mekkora volt az exének, de hogy meg is akarod fogni...


bisztos, h bi hajlam.

2013. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem példul nem izgat mekkora a másiké..az már igen, hogy mi van rajta.. öt comb, dupla ajak, vagina...és dőljön belőle a plakátragasztó..
2013. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Ami azt illeti, befigyelt egy kis melegség. Sebaj, kinövöd, vagy az leszel.


Most természetes.

2013. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kicsit minden sràcot érdekel,de egy meleget màskènt.énis tudom a haverom mèretèt,de nem jut eszembe semmi szex.
2013. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!