Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szólnátok, ha?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy olyan lánnyal kezdenétek járni, akiről nem tudjátok, hogy korábban kövér volt, és amikor az együttlétre kerülne sor, látnátok, hogy a bőre mevan kissé ereszkedve, és a bőre szétpattogva.


Gondolom, már tudjátok, hogy ez a lány én vagyok. Az utóbbi 2 évben életmódot váltottam, elhatároztam, hogy lefogyok, ami sikerült is, 30 kg szabadultam meg, viszont a bőrömön nem tudok változtatni, az már szétpattogva marad, hiába vagyok alatta viszonylag izmos.


Mennyire venné el ez a tény a kedveteket a lánytól? Úgy értem, hogy nem az lenne a ruha alatt, amire éppen számítanátok?


21/L


2015. júl. 22. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha tartod a jelenlegi formád, rendszeresen mozogsz, nem napozol/szolizol ész nélkül, akkor komoly esélyed van a jelentős javulásra. Fiatal vagy, a tested még képes a regenerálódásra.
2015. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. Nem voltam kövér de kamaszként hirtelen lettem nőies. Combon, derékon és cicin csíkos vagyok. Az utóbbi kettőn alig látszik, de a combomon jól kivehetőek.

Van egy-két pici csík a vádlim hátulján is, a barátom valahogy pont azokat szúrta ki és rá is kérdezett. Meglepett, hogy pont arra kérdez rá, miközben a combjaim gyakorlatilag zebracsíkosak. Ezt neki is elmondtam.

Ezen a kijelentésen meg ő lepődött meg és kezdte el csodálkozva vizsgálni a combom, mert mint kiderült eddig észre sem vette.

Ha tetszel a fiúnak akkor nem fog ilyen apróságon fenn akadni. Főleg ha előtte nem csak csadorban lát, hanem rövidnadrágban és szoknyában is.

2015. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kicsit meglepődnék, hogy mi a fene. De nem ez lenne a fő szempont.
2015. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!