Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szólnátok, ha?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy olyan lánnyal kezdenétek járni, akiről nem tudjátok, hogy korábban kövér volt, és amikor az együttlétre kerülne sor, látnátok, hogy a bőre mevan kissé ereszkedve, és a bőre szétpattogva.


Gondolom, már tudjátok, hogy ez a lány én vagyok. Az utóbbi 2 évben életmódot váltottam, elhatároztam, hogy lefogyok, ami sikerült is, 30 kg szabadultam meg, viszont a bőrömön nem tudok változtatni, az már szétpattogva marad, hiába vagyok alatta viszonylag izmos.


Mennyire venné el ez a tény a kedveteket a lánytól? Úgy értem, hogy nem az lenne a ruha alatt, amire éppen számítanátok?


21/L


2015. júl. 22. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Hatalmasat szexelnénk, és utána is együtt maradnánk!

2015. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
számomra pl vonzobb az az akaraterő amivel ezt elérted attol hogy visszalépjek mert van pár csík a hasadon :D egyébként grat 23F
2015. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon nagyon nagy grat neked!! :) Sok szerencsét, remélem találsz egy normális párt! :)


20L

2015. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok én is hogy ilyen akaraterőd van és sikeresen ennyit ledobtál!! én nagyon értékelném! sok sikert!!
2015. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 opened paradise ***** válasza:

Nekem is vannak ilyenek,ami fura,hogy pont a fogyás után lettek,de elvileg ilyen is van.

Szóval kicsit se tudna zavarni.


Neked hol vannak konkrétan?

2015. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát, őszintén szólva szinte mindenhol vannak ezek a csíkok. A hasamon, a gyomromon, a combomon, a karomon, szóval mindenütt, de engem legjobban a hasamon zavar, mert ott egy kissé ki is van nyúlva a bőr. De nekem magától a kövérségtől lett ilyan a bőröm, nem a fogyás következtében.
2015. júl. 22. 22:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet rá jó krémeket kapni, terhes nőknél is előfordulnak ezek a striák, ha nem is 100%ban de jelentősen javulhat! Egy próbát megér :)
2015. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok álszent, egy bizonyos szint után zavarna, de


- Ha csak szexre mennék, akkor utána amúgy se lenne több

- Ha többet szeretnék, akkor nem ez a mérvadó

2015. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem nem venné el a kedvem
2015. júl. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát engem se zavarna :) ha csak szexet akarnék megdugnálak és többet nem foglalkoznék veled :) ha meg szeretnélek akkor meg nem érdekelne mert valószínűleg azzal együtt is szeretnélek :) gratulálok én is és remélem h találsz magad mellé valakit! :)
2015. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!