Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom elmebeteg? Többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elmebeteg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval a pasim engem nagyon szeretett , legalább is ezt mondta . Kb 3 hónapig voltun együtt , ő 16 és én is . Előszőr csak beszélgettünk , ismerkedtünk nagyon jó volt . Vele volt az első csókom meg neki is én voltam az első . Nagyon tetszett nekem hogy én voltam az első lány az eletében. Kb 2 hónap múlva átmentem hozzá , beszélgettünk stb . A szülei nem voltak otthon , és finoman rávezettem arra hogy már szeretnék vele szexelni . Erre elkezdett velem kiabálni , hogy én egy ócska kis kur*a vagyok és hogy szégyeljem magam hogy ilyet kérek töle , kidobott a házból és azt mondta soha többé ne keressem . Nagyon fájt hogy így bánt velem , gondoltam szakitok vele mert ha vele maradok ki tudja mi lett volna . Mikor elmondtam hogy szakitani akarok vele csak kinevetett és azt mondta hogy dögőljek meg a pin*mall együtt . Szerintetek beteg ?

#párkapcsolat #elmebeteg .
2015. júl. 22. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
a srác protestáns :D No Offsense. Hozzám viszont átjöhetsz a Doktorúr mindekit szívesen fogad.
2015. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2015. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen verbalis megalazas utan remelem elkuldted az anyjaba, vagy adtal,neki egy taslit (aminek egyebkent nem vagyok a hive, de ezzel azert megerdemelte volna)
2015. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 acelsziv ***** válasza:

"mondta hogy dögőljek meg a pin*mall együtt " Itt estem le visítva a székről :D

Ne aggódj miatta egy éretlen kis kanócp ö cs ű volt aki beparázott és sarokba szorított patkány módjára neked fordult. Majd találsz érettebbet. Amúgy még nyugodtan várhatsz az elsővel. Értem én, hogy kamasz vagy, bizsereg a nuni meg feszítenek a hormonok de mégis inkább várj és tapasztalj előbb. Még randizz pár komával és ismerd meg őket. Inkább legyen késóbb az első szex, de ne azért legyen felejthetetlen, mert végig kínlódtad annyira sz a r volt.

2015. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!